Kryefjala Logo

Njihuni me parashikimin ditor nga astrologu Paolo Fox

17 Dhjetor, 2022 | 10:25 am

Dashi-Kjo ditë nuk është ideale për dashurinë që vuan një nervozizëm të vogël.
Në punë, ekziston mundësia që një projekt i rëndësishëm të realizohet, por nuk duhet të ngutet.

Demi-Për ata që janë ende beqarë do ketë një mënyrë për të bërë takime shumë interesante.
Në punë, mos kini frikë të hidheni dhe tregohuni pak më të guximshëm.

Binjakët-Ma pak konfuzion në dashuri, por duhet të përpiqeni të kuptoni se për kë rreh zemra juaj.
Në punë jeni pak të stresuar,bëni një pushim.

Gaforrja-Në dashuri ndjen se diçka nuk po shkon mirë, por duhet të kuptosh pse.
Në punë përpiquni të gjeni qetësi dhe stabilitet.

Luani-Në dashuri duhet të përpiqemi të ruajmë një farë stabiliteti, veçanërisht në çiftet afatgjatë.
Në punë, hakmarrja është afër.

Virgjëresha-Në dashuri është rikthyer qetësia dhe kjo ju lejon të përjetoni emocione të bukura.
Angazhimet e reja të punës vijnë në punë, por mos u dorëzoni.

Peshorja-Në dashuri ka shumë trazira por duhet të ruani qetësinë.
Në punë duhet të vazhdoni të punoni shumë për të pasur shumë.

Akrepi-Jeni në një moment unik në çift, shijoni të gjitha.
Një lajm interesant po vjen në punë.

Shigjetari-Ju jeni duke përjetuar një moment të artë nga pikëpamja sentimentale.
Periudha më e vështirë në punë ka përfunduar, tani është koha për kënaqësi.

Bricjapi-Në dashuri ka nevojë për më shumë dialog me partnerin.
Në punë tensioni nervor rritet pak, megjithatë përpiquni të mos shpërtheni.

Ujori-Në dashuri vjen koha për të konsoliduar një marrëdhënie me një bashkëjetesë apo ardhjen e një fëmije për ata që e duan.
Në punë jeni gati për aventura të reja.

Peshqit-Në dashuri keni një nevojë të madhe për dashuri në këtë periudhë të fundit dhe ndoshta partneri juaj po ju jep pak.
Në punë vjen mundësia për të nënshkruar një kontratë të rëndësishme dhe për t’i lënë vendin një projekti të mirë.

Të ngjashme