Njihuni me parashikimet surprizuese të Paolo Fox!

9 muaj më parë

Dashi

Ju duhet të shmangni konfliktet dhe të ruani ekuilibrat. Kujdes nga përplasjet me të afërmit dhe lini zemrën të lirë.

Demi

Harrojeni dashurinë për sot. Marrëdhëniet e lindura në këtë periudhë nuk janë më të mirat. Në punë dëshironi diçka të re, të ndryshoni ambientin ose të provoni gjëra të reja. Provoni ta bëni dhe do të shpërbleheni.

Binjakët

 Është një ditë interesante për dashurinë, por kujdes nga ndërhyrjet e jashtme. Mendoni mirë veprimet që doni të bëni sepse rrezikoni të bëni gabime.

Gaforrja

Duke nisur data 17, do të përjetoni momente emocionuese. Jeni të shqetësuar për punën dhe duhet të gjeni strategji të reja.

Luani

Sot, Hëna nuk është në shenjën tuaj ndaj shmangni konfliktet. Jeni konfuzë në punë, ndoshta për shkak të ndryshimit që kërkoni por nuk vjen. Nuk dini nëse doni të vazhdoni me të njëjtin ritëm apo të nisni nga e para.

Virgjeresha

Këtë periudhë, marrëdhënia juaj është e çuditshme. Sot mund të ndiheni të shqetësuar. Në punë Jupiteri është përballë dhe ju bën të mos shihni asnjë përmirësim, ndaj prisni pak kohë.

Peshorja

Këtë pasdite Hëna do të jetë në shenjën tuaj, pritet lindja e emocioneve të bukura. Në punë, nëse kultivoni ide të reja, brenda një kohe të shkurtër do të sjellin shumë sukses.

Akrepi

Në dashuri, kjo është periudhë shumë e mirë për ju. Në punë, është keq të mos e përdorni fuqinë e Mërkurit për të trajtuar disa çështje të pazgjidhur.

Shigjetari

Në dashuri, sot është dita e këndshme. Në punë jeni më optimistë, kushtojini vëmendje shpenzimeve, është ditë interesante.

Bricjapi

Do ta keni më të lehtë të thoni atë që ndjeni por kini kujdes në katër ditët e ardhshme. Çështjet ligjore më në fund mund të mos kenë më probleme.

Ujori

Në dashuri do të lini pas tensionet e fillimit të muajit për t’i hapur rrugë emocioneve të bukura. Shmangni zgjedhjet e sikletshme në punë.

Peshqit

Njohuritë e bëra këtë muaj mund të jenë interesante. Yjet janë në favor të parave dhe marrëveshjeve

Të ngjashme