Kryefjala Logo

Njihuni me dy femrat që zbuluan sekretin e rinisë së përjetshme!

1 vit më parë

Rinia e përjetshme? Një ëndërr në sirtar e shumë vajzave dhe grave, por tani më e bërë realitet falë “Allure Beauty” dhe dy profesionistet Aida Troka dhe Edisa Dece.

Aida dhe Edisa janë bashkuar për të bërë më të mirën për vajzat gratë dhe jo vetëm. Në klinikën estetike “Allure Beauty”, ato ofrojnë shërbimet estetike pa ndërhyrje kirurgjikale. Madje më të njohurat janë Jamber për eleminimin e rrudhave, Trilipo Maximus për tonifikim, shkrirje dhjami dhe anti celulit. Por nuk mbaron këtu sepse në “Allure” gjenden një gamë e gjerë produktesh koreanesh dhe aparatura që nuk i keni parë askund deri më sot.

Në një intervistë për Kosovarja, Aida dhe Edisa kanë rrëfyer si ngritën nga zero një nga klinikat më të mira në rajon, ku sigurisht ka qenë një punë kolosale.

54AE116C 62B8 495B 9146 8DE2A09A3DCB

A15B66F8 0C08 49B9 B174 E2C2E1D2D69E

14178DEA FC6A 4663 A46E B30653D2754B

CA94CBB7 B9F4 4D0A 8B9D 73E5094275C2

Të ngjashme