Kryefjala Logo

Një tjetër ditë,një tjetër parashikim nga astrologu Paolo Fox

6 muaj më parë

Dashi-Ju jeni njerëz shumë luftarak dhe ju pëlqen të keni njerëz që ju testojnë dhe ju përballojnë dhe mund të takoni dikë me këtë karakter. Në punë do të vijnë transformime.

Deni-Sot ka pak lodhje, ndaj kini kujdes. Në fund të fundit, ju jeni plot përgjegjësi, ndaj stresi po rritet, por do t’ju duhet të përpiqeni të ruani qetësinë. Marrëdhëniet do të testohen.

Binjakët-Në këtë periudhë dëshironi të argëtoheni dhe ta jetoni dashurinë lehtë dhe do t’ia dilni me sukses falë një tranziti të bukur të Venusit. Prisni disa vonesa në punë.

Gaforrja-Kujdes nga kjo hënë e kundërt që mund t’ju rrëzojë pak. Në dashuri duhet të gjeni pak qetësi dhe në punë më e mira do të vijë në gjysmën e dytë të vitit.

Luani-Afërdita ka nisur një tranzit të bukur, kështu që pasioni do të jetë i lartë. Ata që ishin në krizë mund të rimarrin terren dhe konfirmimet do të vijnë së shpejti në punë, më besoni.

Virgjëresha-Ka ardhur koha të bëni plane të rëndësishme me partnerin sepse qielli i sotëm flet për dashurinë. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me kolegët, mos u tregoni të njëanshëm nëse diçka nuk shkon.

Peshorja-Ka shumë lodhje të grumbulluar që ju rrëzon, kini kujdes. Ka dyshime në punë por edhe në dashuri ku problemet janë në rend të ditës së fundmi.

Akrepi-Përpiquni të mbani larg nervozizmin që ju ka sulmuar së fundmi. Në punë duhet të shtrëngoni dhëmbët dhe të prisni momente më të mira dhe në dashuri do t’ju duhet të verifikoni stabilitetin e një marrëdhënieje.

Shigjetari-Po përjetoni një periudhë plot emocione të përziera që po shkaktojnë shumë dyshime në dashuri. Në punë ka ndryshime me të cilat duhet të mësoheni.

Bricjapi-Përpiquni të mos jeni aq kokëfortë sa jeni zakonisht, edhe nëse me Venusin në një pozicion neutral nuk do të jetë gjithmonë e lehtë. Në dashuri mund t’ju duhet të përballeni me një distancë të vogël nga partneri, por të shtrëngoni dhëmbët. Në punë është një moment tranzicioni.

Ujori-Përpiquni të mos e humbni durimin sot edhe nëse gjërat nuk shkojnë në mënyrën më të mirë, sidomos në punë. Kujdes nga daljet e parave sepse ky muaj qershor është pak i djallëzuar nga pikëpamja financiare.

Peshqit-Ju keni një dëshirë të madhe të përfshiheni dhe të merreni me gjëra. Së shpejti do të përjetoni një ndryshim të bukur jetësor që do t’ju çojë larg. Hipni në këtë varkë. Në dashuri, nëse ka ndonjë degë të thatë për të prerë, bëjeni.

Të ngjashme