Kryefjala Logo

Një kafe dhe parashikimet e Paolo Fox të lutem!

10 Maj, 2023 | 9:56 am

Dashi-E bukur kjo ditë e martë ku dashuria kthehet për të dominuar jetën tuaj. Nga pikëpamja e punës, është një periudhë e shkëlqyer për profesionistët e lirë që mund të marrin detyra të reja. Ata që janë ende të pasigurt se çfarë të bëjnë në jetë do të jenë në gjendje të gjejnë rrugën e tyre.

Demi-Kjo që po përjetoni në dashuri është konfuze dhe duhet të kuptoni se si ta zgjidhni. Në punë, filloni të shikoni nga e ardhmja sepse keni shumë mundësi përpara.

Binjakët-Takimet e reja janë të favorizuara sot ndaj lëreni veten të dashuroheni. Në punë ka ardhur koha për të dhënë më të mirën, sepse kënaqësia është afër.

Gaforrja-Në dashuri duhet të pastroni kokën sepse nuk jeni plotësisht të bindur për marrëdhënien që po përjetoni. Në punë nuk jeni plotësisht të kënaqur me atë që po bëni por me pak durim do arrini shumë më tepër.

Luani-Qielli i sotëm është shumë premtues dhe do të japë emocione të bukura. Nëse jeni beqar, filloni të shikoni përreth sepse mund të takoni shpirtin tuaj binjak. Në punë prisni propozime të reja.

Virgjëresha-Mos u tërhiqni nga negativiteti në dashuri dhe përpiquni t’i përballoni problemet kokë më kokë. Në punë është një periudhë paksa e diskutueshme, por përpiquni të shmangni përplasjet me shefat dhe kolegët.

Peshorja-Ky qiell është i bukur për ndjenja. Vjen një dozë e mirë fati për të shfrytëzuar sa më shumë. Edhe në punë ka një periudhë përmirësimi në krahasim me të kaluarën.

Akrepi-Pika e kthesës është afër qoshes si në dashuri ashtu edhe në punë, ndaj shfrytëzoni momentin. Mund të merrni një telefonatë të rëndësishme, jini gati për çdo gjë.

Shigjetari-Kujdes në dashuri sepse disa probleme me partnerin kthehen. Në punë është një moment lodhjeje të madhe por në pak ditë do të rikuperoni forcat.

Bricjapi-Kjo e martë është paksa e komplikuar ndaj bëni kujdes sepse mund të ketë probleme në dashuri. Nga pikëpamja e punës, nuk do të jetë as një ditë e qetë. Mundohuni të merrni një moment për të rimbushur bateritë tuaja.

Ujori-Në dashuri ka pasur disa tensione por ndoshta ka ardhur koha të përballeni me problemet dhe t’i kapërceni ato. Në punë është më mirë të ruani një profil të ulët.

Peshqit-Sot ka pak pasiguri në dashuri por është vetëm një moment kalimtar. Dhe pastaj të pyesësh veten është pjesë e jotja. Një fazë e mirë risie dhe kënaqësie fillon në punë.

Të ngjashme