Kryefjala Logo

Një dhjetor i mbushur me surpriza horoskopi i Paolo Fox

13 Dhjetor, 2022 | 10:29 am

Dashi-Dash i dashuruar filloni të jetoni një moment të vërtetë romantik.
Shijoni të gjitha.
Kënaqësia vjen në punë dhe gjithashtu mundësia për të bërë diçka më shumë.

Demi-Në dashuri ka disa vështirësi por së shpejti do të fillojë të përmirësohet.
Në punë vjen një periudhë me fat por me paratë duhet të jeni pak më të kujdesshëm.

Binjakët-Në dashuri ka ardhur koha të kënaqeni me ca kohë të lirë dhe në punë, mos bëni shumë gjëra vetëm për t’i treguar vlerën tuaj të tjerëve, ata tashmë e dinë këtë.

Gaforrja-Në këtë ditë do të ketë disa çështje për t’u marrë me partnerin tuaj. Nga ana tjetër në punë fillon një fazë e mirë rikuperimi.

Luani-Kujdes në dashuri sepse mund të ketë tensione.
Nga ana tjetër në punë ka shumë angazhime por edhe kënaqësi të vazhdimit të goditjes sa hekuri është ende i nxehtë.

Virgjëresha-Në dashuri vjen një lajm i mirë që duhet ta mirëprisni pa shumë mendime. Në punë do ketë një mënyrë për të bërë dhe për të fituar më shumë.

Peshorja-Kujdes, kjo është një periudhë shumë delikate për sferën sentimentale. Duhet pak durim dhe në punë është më mirë të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

Akrepi-Drita jeshile ndaj pasionit sot dhe shijoni këtë ditë së bashku me personin që ju pëlqen.
Në punë mund të ketë disa probleme ekonomike.

Shigjetari-Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse mund të takoni njerëz të rinj dhe të rrezikoni ta tradhtoni partnerin.
Në punë duhet fillimisht të vlerësoni mirë rreziqet dhe më pas të bëni zgjedhje.

Bricjapi-Qetësia shpirtërore kthehet në jetën bashkëshortore dhe gjithashtu në punë.
Propozime të reja janë në rrugë e sipër, por tani për tani vetëm mendoni të shijoni festat e Krishtlindjeve me familjen tuaj.

Ujori-Në dashuri mund të ketë diskutime me partnerin dhe në punë është më mirë të mos rrezikoni lëvizje të rrezikshme. Prisni të vijë viti i ri.

Peshqit-Ka ardhur koha të bëni gjithçka me qetësi si në dashuri ashtu edhe në punë.
Vitin e ardhshëm do t’ju duhet të bëni disa zgjedhje shumë të rëndësishme për të ardhmen tuaj.

Të ngjashme