Ngrihesh natën për të ngrënë?Të paktën ha këto që ju themi ne

9 muaj më parë

•Fruta të thata të miksuara

•Sanduic me banane dhe gjalp kikiriku (kur ju hahen të ëmbla)

•Vezë të ziera shumë

•Perime të prera si shkopinj me salcë humusi

•Djath me pak yndyrë dhe fruta

•Protein Bars të bërë në shtëpi

•Fara kungulli

*Na besoni kur ju themi që këto ushqime jo vetëm do ju shuajnë urinë, por do ju ndihmojnë edhe të ruani peshën ose të humbisni kile.

Të ngjashme