Kryefjala Logo

Nga 13 në 19 qershor mësoni për shenjat me fat të kësaj jave

13 Qershor, 2022 | 1:29 pm

Me Venusin dhe Hënën në gadishmëri,këto dy shenja si më poshtë do ta kenë rrugën vetëm drejt.
Përfitoni nga kjo javë për rezultatet e shumë kërkuara.

Zbulojmë sëbashku cilat janë:

1-Demi
Kjo është një javë me të vërtetë me fat për ju sidomos në anën profesionale.
Në mesjavë do të mund të merrni telefonatën që ju po prisnit prej kaq kohësh me lajme të mira.
Mërkuri së bashku me Jupiterin ju ndihmojnë të përparoni drejt qëllimeve tuaja por tregohuni të kujdesshëm të mos lini shumë mënjanë partnerin sepse duke triumfuar në një fushë mund të humbasësh në tjetrën.

2-Binjakët
Të dashur njerëz të shenjës së Binjakëve,askush nuk mund t’ju ndaloj këtë periudhë!
Venusi po ju bën më joshës dhe bindës se kurrë më parë dhe në këtë mënyrë do të jetë e pamundur t’ju rezistojë çdokush. Binjakët që janë çift duhet të flasin me partnerin e tyre për projekte të përbashkëta.
Fundjava do të jetë plot pasion e ndjenjë, falë një nderi që po ju bën Hëna.

Të ngjashme