Kryefjala Logo

Nëse nuk keni bërë ende plane për fundjavën,lexoni astrologun Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi-Largohuni nga debatet e dashurisë sepse sot ato mund të përforcohen nga yjet.
Në punë nëse ka pasur ndonjë gabim sot është dita e duhur për ti rregulluar.

Demi-Nga pikëpamja sentimentale gjërat kanë filluar të rregullohen.
Në punë është më mirë të bëni gjithçka me qetësi për të evituar gabimet.

Binjakët-Në dashuri përpiquni të harroni të kaluarën për t’i lënë vend lidhjeve të reja. Në punë edhe nëse shumë nuk do t’i kuptojnë veprimet tuaja, do të ndryshojnë mendje.

Gaforrja-Kjo ditë ka të bëjë me emocione të forta ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Prisni lajme të mira në punë.

Luani-Nëse jeni ende beqar mundohuni t’i kushtoni më shumë kohë dashurisë sepse yjet janë në anën tiaj.
Në punë është koha për të bërë një bilanc.

Virgjëresha-Njëfarë pasigurie dashurie vjen sot.
Në punë mund të jeni shumë nervozë, sidomos me ndonjë koleg por përpiquni të mos debatoni.

Peshorja-Nëse kohët e fundit keni përjetuar një krizë në çift mundohuni të mos ktheheni në vorbullën e mendimeve negative.
Në punë vjen një ngadalësim dhe lodhje.

Akrepi-Kjo ditë lejon një rikuperim të bukur në dashuri ndaj përfitoni nga kjo.
Në punë ka disa pengesa të vogla por asgjë të pakapërcyeshme.

Shigjetari-Nëse në dashuri keni të bëni me dikë nga ujori bëni vëmendje maksimale. Në punë bëni disa kërkesa dhe do shikoni që përgjigjet do të jenë pozitive.

Bricjapi-Hëna në favor të jep emocione të bukura dhe në punë mund të merrni atë konfirmimin që keni pritur prej disa kohësh.

Ujori-Ddashuria më në fund mund të shkëlqejë përsëri në jetën tuaj.
Në punë nëse po kërkoni diçka të re, mos ndaloni në përgjigjen e parë negative.

Peshqit-Nëse jeni beqarë dhe dëshironi pak flirt pa shumë seriozitete kjo është koha ideale.
Në punë do të merrni detyra të reja dhe interesante.

Të ngjashme