Kryefjala Logo

Nëse keni sekrete,mos ja thoni këtyre shenjave të horoskopit

9 Qershor, 2022 | 11:41 am

“Tre njerëz mund të mbajnë një sekret nëse dy kanë ndërruar jetë”-thotë një shprehje.

Kjo sepse shkencërisht është vërtetuar se të mbash një sekret nuk është aspak e thjeshtë dhe puna bëhet edhe më e vështirë nëse ju ja tregoni sekretin tuaj disa prej shenjave të horoskopit si më poshtë:

1-Binjakët
Binjakët janë shenja e komunikimit dhe si të tillë përcjellin shumë besim se mund ti thuash gjithçka,por nëse i thua një sekret,ata do ta nxjerrin.
Nuk e bëjnë se janë të këqij,por flasin aq shumë sa nuk e kuptojnë se sapo thanë diçka që nuk duhet.

2-Gaforrja
Kur bëni thashetheme me një Gaforre,duhet të dini se ata do të bëjnë thashetheme edhe për ty kur ti nuk je.
Dinë të dëgjojnë,por sapo ju të largoheni,do flasë me të tjerë problemet tuaja.

3-Shigjetari
Shigjetarit për fat të keq i flet goja para mendjes dhe kjo është arsyeja pse do t’iu nxjerrë zbuluar gjithmonë.
Nuk e bën me të keq por si i thonë asaj shprehjes “Nuk i mban barku asgjë “

Të ngjashme