Nëse ende nuk keni bërë plane,hidhini një sy Paolo Fox

9 muaj më parë

Dashi

Sot është një ditë e bukur dhe e mbushur me emocione të forta, por bëni kujdes me fjalët që thoni. Në punë po bëhen ndryshime, ndaj përvshni mëngët dhe shtrohuni në punë.

Demi

Kjo fundjavë është shumë interesante, mjafton të kuptoni se me kë dëshironi të qëndroni. Pas disa muajve të lodhshëm, do të bëni pak pushim në punë

Binjakët

Mos neglizhoni takimet e reja në dashuri, edhe nëse disa histori të së shkuarës po përmirësohen. Në punë gjithçka duket shumë e vështirë, por mos u dorëzoni, jeni afër një momenti të rëndësishëm.

Gaforrja

Jeni të gatshëm për të shijuar dashurinë, por dicka ju pengon. Ndërsa në punë, duhet të prisni rezultatet të paktën deri javën e ardhshme.

Luani

Të dashuruarit duhet të mbajnë vath në vesh një këshillë: Tregohuni të kujdesshëm, vecanërisht nëse ka të afërm në mes. Nëse keni biznes, mund të përballeni me disa diskutime por do ia dilni t’i zgjidhni.

Virgjëresha

Situata e përgjithshme ju fton të qëndroni të qetë dhe të studioni me kujdes lëvizjet tuaja t në dashuri. Në punë, jini vetvetja dhe mos hezitoni të tregoni idetë tuaja.

Peshorja

Ju keni dëshirën që të riktheheni dhe të jeni dominues në historinë e dashurisë. Në punë, jeni në kërkim të motivimit, ndaj vlerësoni me kujdes ofertat e reja.

Akrepi

Nëse ka pasur një problem kohët e fundit, atëherë nesër dhe pasnesër mund ta zgjidhni atë. Nëse jeni dashamirës ndaj një kolegu, diçka mund të jetë duke u liruar këto ditë.

Shigjetari

Ditët në vijim do të jenë shumë të mira në dashuri, falë ndikimit të Venusit dhe Marsit. Shmangni hapat e rrezikshëm, veçanërisht nga pikëpamja ekonomike.

Bricjapi

Hëna nuk është në shenjën tuaj, ndaj do të hasni probleme gjatë sqarimit të debateve që keni pasur. Nëse po punoni me partnerë, është mirë që të përcaktoni pozicionin e secilit.

Ujori

Padyshim që këtë fundjavë do të kënaqeni, do të keni mundësi të shkëlqyera në dashuri. Do të keni shumë vështirësi në punë, por mos u dorëzoni.

Peshqit

Është një ditë që më në fund ju jep më shumë emocione dhe ju ndjeni një dëshirë të madhe për t’u dashuruar. Në punë, pas kaq shumë problemeve, më në fund duket drita në fund të tunelit

Të ngjashme