Kryefjala Logo

Nervozizmi i yjeve prek sot këto shenja

2 vite më parë

Dashi-Nuk ka probleme por ka pakënaqësi në dashuri ndaj uluni dhe flisni.Mundësi të reja pune.

Demi-Sot bëni mirë të zgjidhni çështjet e mbetura të hapura.Vini gjërat në vijë në punë.

Binjakët-Emocione shumë të bukura fsheh dashuria për ju.Në punë lini hapsira të dëgjoni dhe kolegët.

Gaforrja-Largoni energjinë negative që ka oushtuar dashurinë tuaj.Puna kërkon qetësi për të arritie onjektivat

Luani-Do finalizoni një lidhje dashurie dhe do t’ju bëjë të lumtur.Gëzime ju presin edhe në punë me shpërblime.

Virgjëresha-Kujdes nga një shigjetar në jetën tuaj,mos i jep mundësinë e një lidhje me ju.Në punë do ketë një kthesë të papritur.

Peshorja-Sot shmangni gjithçka ju del përpara.Diskutimet në dashuri,konfrontin me kolegët dhe familjarët.

Akrepi-Koha ideale për të hedhur një hap më shumë në dashuri nëse jenj gati.Në punë ankohen se vonohesh por ti po kërkon një zgjidhje.

Shigjetari-Pas shumë tensionesh të kaluara,qetësia do trokasë edhe në derën tuaj.Mos u dorëzoni në punë.

Bricjapi-Kuptoni me kë keni të bëni në dashuri para se të vendosni të përballeni me të.Në punë vazhdoni të jepni më të mirën tuaj.

Ujori-Ditët e vështira që po kalon do ti shërojë vetëm dashuria.Puna sa vjen e rëndohet por fundi është me hajër.

Peshqit-Dashuria ka vend për përmirësim por ditë më të bukura do të vijnë,kini besim dhe durim.Puna ka rezultate pozitive vetëm për ata që dinë të presin.

Të ngjashme