Kryefjala Logo

Në këtë të hënë me shi i vetmi që sjell pak diell është Paolo Fox

27 Mars, 2023 | 10:38 am

Dashi-Kjo e hënë nis me një qetësi të bukur që do të lehtësojë tensionet e dashurisë së ditëve të fundit.
Për sa i përket punës, ka ende disa pyetje tinëzare, por do të mund të gjeni një mënyrë për t’i zgjidhur ato.

Demi-Dita e sotme fillon me disa planetë të këqij që do të sjellin pak nervozizëm në jetën tuaj.
Tregoni kujdes në dashuri dhe në marrëdhëniet me të tjerët sepse sot sherri do jetë vërtet i lehtë.

Binjakët-Sot keni një dëshirë të madhe për t’u përkëdhelur nga partneri juaj dhe në punë po rritet dëshira dhe motivimi për të bërë më shumë.
Koha e mirë për një hap në karrierë.

Gaforrja-Në këtë ditë bëhuni gati për shumë romancë, ashtu siç ju pëlqen.
Hëna në shenjë jep një emocionalitet të fortë dhe në punë gjithçka do të fillojë të ecë në rrugën e duhur falë ndikimit të bukur të planetëve si Saturni dhe Marsi.

Luani-Kjo e hënë do të jetë përmbledhja e një periudhe ndryshimesh të mëdha si në dashuri ashtu edhe në punë.
Jini të kujdesshëm në zgjedhjet tuaja dhe bëni kujdes që të mos ngrini shumë tone.

Virgjëresha-Sot jeni pak kontrovers, kushtojini vëmendje marrëdhënieve tuaja me të tjerët.
Nuk jeni në fuqinë e plotë ndaj përpiquni të mos e teproni dhe të ndani pak kohë për veten tuaj.

Peshorja-Me Marsin, Venusin dhe Saturnin në anën tuaj, do të fillojë një moment i madh fuqie.
Lodhja do të minohet nga zhavorri dhe dëshira për të provuar vlerën e dikujt, veçanërisht në punë.

Akrepi-Yjet e sotëm ju bëjnë pak nervoz, bëni kujdes sidomos në dashuri. Mundohuni të ruani qetësinë dhe mos fajësoni ata që ju rrethojnë.

Shigjetari-Kjo ditë ju sheh në humor të mirë dhe me një grindje të mirë, shfrytëzojeni sa më shumë. Në punë mund të ketë disa pengesa të vogla për të kapërcyer por jo shumë serioze.

Bricjapi-Një fazë e re dhe e bukur e jetës suaj do të fillojë, ndaj mos e hidhni më poshtë veten. Në punë është më mirë t’i merrni gjërat ngadalë dhe të merrni vendime me kokë.

Ujori-Më në fund pak qetësi kthehet në jetën tuaj në çift dhe në punë, ndjeni një nevojë të fortë për ndryshim por do të duhet ende pak durim.

Peshqit-Sot fillon një javë që do t’ju shohë paksa të demotivuar.
Ndoshta ju mungon ndonjë stimul, por thjesht duhet të nxirrni pak më shumë vullnet.

Të ngjashme