Kryefjala Logo

Në këtë të diel ku shiu nuk pushon,njihuni me parashikimet e shenjes suaj

20 Nëntor, 2022 | 10:58 am

Dashi-Tani jeni gati të hiqni qafe disa degë të thata në dashuri.
Ka diçka që nuk funksionon siç duhet në punë. Mendoni me kujdes se çfarë të bëni.

Demi-Në dashuri ka pasur shumë grindje, por më në fund gjërat kanë filluar të përmirësohen.
Në punë ka mundësi të mëdha për ndryshime të thella.

Binjakët-Sot mund të grindeni me partnerin, ndaj kushtojini vëmendje fjalëve tuaja.
Gjithçka po shkon mirë në punë dhe përpara se të nënshkruani një kontratë të re, lexoni gjithçka me kujdes.

Gaforrja-Kujdes në dashuri sepse ka pak nervozizëm.
Në punë duhet të jeni më të kujdesshëm në rregullimin e burokracisë.

Luani-Lëreni veten të dashuroheni, ka ardhur koha të shijoni disa emocione pa u menduar shumë për punën.
Në një nivel profesional, vazhdoni të vendosni veten në lojë.

Virgjëresha-Në dashuri është më mirë të mos e merrni gjithçka me inat,ndonjëherë diplomacia dhe qetësia janë të vetmet zgjidhje.
Në punë kushtojini vëmendje vetëm parave.

Peshorja-Në dashuri do të ishte më mirë të mos nervozoheni shumë.
Në punë duhet të zhvilloni një strategji fituese.

Akrepi-Nëse jeni të interesuar për dikë, përpiquni të bëni lëvizjen e parë. Ka mundësi të mira në punë.

Shigjetari-Ditë e bukur per ndjenjat, ka ardhur koha të marrim pak kohë për ju dhe partnerin tuaj.
Në punë më në fund arrijnë rezultatet e shumëpritura.

Bricjapi-Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm sepse mund të ketë shumë diskutime.
Në punë është mirë të mos e teproni.

Ujori-Kjo e dielë është shumë e bukur për ndjenjat ndaj mos e kaloni të mbyllur në shtëpi.
Është një kohë e shkëlqyer në punë.

Peshqit-Sot ka pak agjitacion në zemër por është më mirë ta mbajmë larg.
Ka pak tension në punë, por ndonjëherë rrëmuja është vetëm në kokën tuaj. Mundohuni të ndryshoni këndvështrimin.

Të ngjashme