Kryefjala Logo

Në fundjavë Paolo Fox bëhet më bujar me shenjat

2 vite më parë

Dashi-Planetet ju japin hapësirë dëshirave tuaja gjatë kësaj dite!
Puna dhe dashuria ecin në rrugën e duhur.

Demi-Do keni disa tensione në familje por yjet ju favorizojnë të rigjeni ekuilibrin e munguar.

Binjakët-Shumë dilema në dashuri por nëse dilni sonte do kaloni momente të shkujdesura.
Qartësoni punën dhe sa lart doni të arrini.

Gaforrja-Ditë me surpriza fal Hënës dhe Diellit.Gjithsesi mbrohuni nga disa njerëz që kritikojnë mënyrën si ke zgjedhur të jetosh.

Luani-Më në fund hyni në një periudhë të qetë dashurie.
Në punë keni përfitime ekonomike.

Virgjëresha-Gjatë kësaj dite do të ndjeni nevojën për të gjetur një zgjidhje. Por dashuria ju qetëson dhe ju jep rehati.

Peshorja-Në punë një ditë plot suksese të munguara.Tregoni kujdes me paratë dhe dedikojani këtë fundjavë familjes.

Akrepi-Lini pas krahëve stresin që keni kaluar dhe vazhdoni përpara.Dilni me miq sepse ju mungon humori i mirë.

Shifjetari-Jepini fund dilemave dhe situatës delikate në dashuri.Ndodheni prej kohësh në këto ujra dhe ka ardhur momenti të vendosni.

Bricjapi-Vendosi vetes objektiva dhe do shikosh si do i arrish të gjitha.Dashuria do një sistemim të mirë gjithashtu.

Ujori-Një investim i bërë në të shkuarën do ju japë frytet këtë periudhë.Shfrytëzoni kohën për momente romantike me partnerin.

Peshqit-Në punë priten rezultate shumë të mira dhe do bini në sy të shefit.
Nëse shikoni detajet e lidhjes që keni do gjeni aty shumë përgjigje

Të ngjashme