Ndryshimet që sjell shkurti për këto shenja horoskopi:

7 muaj më parë

E para, është sigurisht shenja e Ujorit që do të pësojë përmbysje në dashuri. Siç e dimë të gjithë, kjo shenjë e do lirinë dhe ndonjëherë mund ta ketë të vështirë të angazhohet për një marrëdhënie të qëndrueshme. Por kur bie vërtet në dashuri, i jep gjithçka partnerit.

Ditët në vijim do të jenë thelbësore për të lindurit në shenjën e Ujorit. Ata që sapo janë njohur me një person do të kuptojnë nëse është i duhuri apo jo. Kush po jeton një marrëdhënie të komplikuar do të gjejë forcën t’i vendosë pikën muhabetit.

Të dytit në listë janë Peshqit. Kjo shenjë është shumë ëndërrimtare dhe ndonjëherë gabon duke e idealizuar partnerin. Në ditët në vijim, të lindurit e kësaj shenje do të hapin sytë ndaj një situate të caktuar që nuk i ka lënë të jetojnë të qetë prej disa kohësh. Pas zhgënjimeve të panumërta, dashuria e vërtetë mund të trokasë në derën e tyre.

Të ngjashme