Kryefjala Logo

Ndaloni çfarë po bëni:Parashikimet janë gati!

21 Qershor, 2023 | 9:06 am

Dashi-Dita e sotme ju sheh paksa nervoz, sidomos në marrëdhëniet me dikë nga Gaforrja apo ujori.Prisni më shumë dëshirë për të bërë në këtë pjesë të dytë të muajit që i sheh si të preferuar edhe ata që do të duhet të përballen me një provim. Mos u humbni në mendimet tuaja, është koha për t’u argëtuar gjithashtu.

Demi-Sot do t’ju duhet të kontrolloni ngushtësinë e një dashurie dhe të sqaroheni me partnerin nëse mendoni se ai nuk është i sinqertë me ju. Nga pikëpamja e punës, është më mirë të mos nënvlerësohen kolegët që janë më konkurrues se sa pritej.

Binjakët-Në dashuri rikthehet mirëkuptimi me partnerin dhe beqarët e shenjës do të mund të bëjnë gjithashtu takime shumë pasionante. Përfitoni nga ky moment fati. Në punë Saturni është kundër, ndaj kushtojini vëmendje aspektit financiar.

Gaforrja-Venusi i favorshëm risjell pasionin në jetën tuaj. Shijoni momentin dhe jini më të kuptueshëm me të tjerët. Nga pikëpamja e punës, do të arrini të përfundoni projekte dhe të arrini shumë. Kushtojini vëmendje vetëm stresit të akumuluar.

Luani-Sot ju sheh me hënën në shenjën tuaj një lajm kaq i mirë për dashurinë dhe veçanërisht për çiftet e fundit që mund të fillojnë të bëjnë plane për të ardhmen. Në punë ka gjithmonë shumë angazhime por kujdes nga lodhja.

Virgjëresha-Kjo parajsë është e bukur për ndjenjat por edhe për punën që do t’ju lejojë të arrini më shumë. Bëni kërkesa dhe përfitoni nga ky moment fati.

Peshorja-Në këtë qershor Venusi është i favorshëm, por puna nuk mund të jetë vetëm për yjet, duhet të vendosni tuajat në të. Jeni shumë më konkret se zakonisht dhe qetësia është kthyer në punë dhe kushdo që ishte kundër jush tani është në anën tuaj.

Akrepi-Përpiquni ta merrni me lehtësi sot. Në dashuri është një periudhë disi e veçantë dhe Venusi i pasigurt nuk ndihmon. Mundohuni të merrni vendime pa u ndikuar dhe në punë ka agjitacion por duhet menaxhuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Shigjetari-Dita e sotme ju sheh shumë më llafazan se zakonisht në dashuri dhe më në fund do të përballeni me një bisedë të vështirë, por të nevojshme me partnerin. Në punë duhet të shtrëngoni dhëmbët për të parë kënaqësitë.

Bricjapi-Sot ju sheh duke u përballur me një agjitacion të vogël në dashuri që do t’ju shohë në dyshim, veçanërisht nëse historia që po përjetoni nuk është zyrtare. Në punë, prisni për një goditje fati, por për të marrë më shumë ju duhet përkushtim dhe jo fat i mirë.

Ujori-Sot ndiheni të pakënaqur nga pikëpamja e dashurisë, por përpiquni ta flisni me qetësi me partnerin. Në punë ka ndryshime në rol apo punë.

Peshqit-Nëse ka dikë që ju pëlqen, yjet janë me ju sot. Përfitoni prej tyre, të mira për beqarët por edhe për ata që janë në çift prej kohësh. Në punë duhet të bëni zgjedhje të mençura. Kthyer energjinë dhe dëshirën për të bërë.

Të ngjashme