Kryefjala Logo

Na vjen keq,por kjo shenjë e horoskopit nuk do ketë një fillim nëntori të mbarë

30 Tetor, 2022 | 1:01 pm

Java që vjen shenjon edhe hyrjen e një muaji të ri,nëntorit.
Për arsyet që do ti shojegojmë më poshtë,kjo shenjë e horoskopit nuk do ta ketë të thjeshtë.
Për cilën shenjë po flasim?

•Bricjapi
Në vend që ti hidheni në fyt të atyre që ju shqetësojnë nervat (dhe do të ketë shumë), ju do të merrni vendimin që thjesht ta lini të kalojë.

Ju nuk mund të kontrolloni gjithçka dhe Urani duket se dëshiron që ju ta dini këtë.
Edhe pse ju pëlqen të kontrolloni gjërat për të shmangur situatat kaotike, ju e dini se nëse nuk doni të humbisni mendjen, do të duhet të mbështeteni dhe të luani rolin e ‘dëshmitarit’ dhe jo të një pjesëmarrësi.

Është më mirë për ju që të shihni dikë tjetër duke bërë një gabim në javën që vjen, pasi përfshirja me ta pasi ata po e bëjnë këtë gabim mund të përfundojë mbi supet tuaja, si përgjegjësia juaj.
Tani për tani, gjatë treshes së Hënës së Uranit, nuk jeni gati për më shumë përgjegjësi.
Ju jeni gati për paqen, qetësinë dhe dëshirën për të mos u shqetësuar.
Sa do t’ia dilni?
E keni ju në dorë..

Të ngjashme