Kryefjala Logo

Mund të dukesh luksoze edhe me veshje të lira

2 vite më parë

Kur nuk i ke kushtet ekonomike që të jesh me firma nga koka tek këmbët do bësh zgjedhje të tjera.

Ne kemi zgjedhur disa menyra inteligjente dhe efikase.
•Kurseni tek aksesorët sezonal
Syzet apo çantat që keni parë të veshin modelet apo blogeret sa kohë mendoni se do jenë në modë?
Dy muaj maksimumi!
Ndaj kurseni të blini diçka të ngjashme dhe më ekonomike.

•Kurse në fustanet për festat apo mbrëmjet.
Mjafton që materiali të mos jetë shumë i lirë dhe me aksesorët e duhur veshja do të duket sikur e keni marrë nga një shtëpi mode.

•Kurse tek pantallonat
Ka plot modele që të kombinuara me çantën dhe këpucët e duhura duken sikur janë të shtrenjta.Lëkurë,xhins edhe lino.

•Këpucët
Kamoshë,imitim i mirë lëkure,do ju bëjnë të dukeni mirë dhe shtrenjtë.
Zgjidhni një palë këpucë që ngjasojnë me tendencat e fundit

Të ngjashme