Kryefjala Logo

Muaji sapo filloi dhe astrologu Paolo Fox lëviz ujrat me këto parashikime

2 Nëntor, 2022 | 10:36 am

Dashi-Sot mund të përjetoni një rikuperim të bukur në dashuri pas një periudhe disi kritike.
Në punë ju presin shumë angazhime.

Demi-Sot mund të mbyllni një marrëveshje të rëndësishme në punë dhe në dashuri, të tregoni pak guxim dhe madje pak pavetëdije sepse ndonjëherë dashuria ka nevojë për këtë.

Binjakët-Jeni në një moment dyshimesh në punë, nuk jeni të sigurt që keni bërë zgjedhjen e duhur.
Në dashuri gjeni kohën për të shijuar disa momente intime me partnerin.

Gaforrja-Sot yjet flasin për një shtysë të mirë emocionale, hidhuni nëse është dikush që ju pëlqen.
Në punë gjithçka po shkon mirë, vazhdoni kështu.

Luani-Qielli i sotëm flet për dashurinë edhe nëse së fundmi e keni lënë pas dore për punë.
Në punë ju duhet të vazhdoni të shtrëngoni dhëmbët sepse suksesi është afër.

Virgjëresha-Në dashuri është dikush që po përfiton nga ju dhe gadishmëria juaj.
Në punë jeni gjithmonë shumë konkret dhe profesionistë dhe këto aftësi tuajat do ju çojnë larg.

Peshorja-Përpiquni të hapeni më shumë në dashuri sepse mundësitë për të bërë takime interesante janë të shumta.
Në punë ka pak stres të akumuluar.

Akrepi-E bukur kjo ditë për ndjenjat që mund të marrin jetë.
Në punë ka pak pakënaqësi të vogla por duhet t’i shkoni deri në rrënjë problemit.

Shigjetari-Ju jeni njerëz shumë impulsivë dhe kjo është e mirë dhe e keqe në dashuri sepse shkakton grindje të sidomos nëse partneri juaj nuk është si ju.
Do jetë një ditë e ngarkuar në punë.

Bricjapi-Horoskopi i sotëm flet për një energji të mirë dhe dëshirë për të bërë dhe për të takuar njerëz të rinj.
Në punë do të filloni një rrugë të re.

Ujori-Sot është një ditë shumë e bukur për ndjenjat dhe në punë dëshironi të ndryshoni ambientin por duhet të bëni edhe pak durim.

Peshqit-Bëni kujdes sepse sot mund të keni probleme të vogla fizike.
Kaloni pak kohë pushim dhe rikuperim fizik.
Në punë jeni punëtor, por ndonjëherë duhet ta ‘lironi pak rripin’.

Të ngjashme