Muaji përfundon dhe është koha për bilanc por edhe për relaksim dhe lehtësi. Për ju,Paolo Fox!

5 muaj më parë

Dashi-Në dashuri nuk është koha për të tërhequr shumë, nëse keni diçka për t’i thënë partnerit tuaj më mirë të prisni të herë tjetër, kur situata astrologjike do jetë më e qetë.
Beqarët janë mirë por bëni kujdes që të mos kapen me dy këpucë. Në punë biznesi ecën përpara, favorizohen kontaktet me qytete të tjera.

Demi-Më në fund zemra rreh sërish! Beqarët do mund të llogarisin në praninë e një personi të këndshëm, ndërsa çiftet do të realizojnë një projekt të rëndësishëm jetësor, i cili është pezulluar prej shumë kohësh nga tani deri në vjeshtë. Në punë, megjithatë, disa çështje të natyrës ekonomike ju bëjnë të mendoni.

Binjakët-Jeni pozitivë në dashuri, ju keni rifituar vetëbesimin dhe kjo ju jep edhe forcë më të madhe në marrëdhëniet ndërpersonale.
Mirë për beqarët në përvojat e tyre të para të dashurisë. Në punë nuk ju mungojnë idetë, por përpiquni ta kanalizoni kreativitetin tuaj në mënyrë konstruktive.

Gaforrja-Kjo fundjavë do të sjellë emocione të mira, ndaj mos u mbyllni në shtëpi! Dritë jeshile për takimet për beqarët dhe nëse keni një person në zemër, mos hezitoni të dilni përpara. Në punë, nga ana tjetër, gjatë javëve të ardhshme do të shfaqen mundësi të reja interesante. Jini të pranueshëm.

Luani-Yje pozitivë për ndjenjat, nëse keni në krah personin e duhur, nuk përjashtohet mundësia për të bashkuar një projekt të rëndësishëm jetësor. Në punë keni shumë gjëra për të bërë, vazhdoni me qetësi dhe mos u shqetësoni. Përpjekja juaj përfundimisht do të shpërblehet.

Virgjëresha-Në dashuri, disa grindje të vogla mund t’ju bëjnë nervoz. Kalibroni fjalët tuaja dhe numëroni deri në dhjetë përpara se të ekspozoheni, përndryshe mund të lëndoni ndjeshmërinë e të tjerëve. Në dritën jeshile të punës për projektet e reja, kërkesa juaj do të pranohet.

Peshorja-Në dashuri nëse jeni vetëm do bëni mirë të shikoni përreth, kjo fundjavë do të jetë një paralojë e emocioneve të bukura.
Çiftet, nga ana tjetër, do ta rizbulojnë veten më të lidhur se kurrë! Megjithatë, në nivelin e punës, dëshira për t’u përfshirë ekziston dhe do të ketë mundësi për ta bërë këtë.

Akrepi-Fundjavë interesante për dashurinë, beqarët mund të bëjnë një takim të veçantë. Nga ana tjetër, çiftet e vjetra do të duhet të gjejnë sërish njëfarë bashkëpunimi. Në punë keni shumë gjëra për të bërë dhe ndonjëherë nuk mund të mbani gjithçka nën kontroll. Nëse ndjeni nevojën, kërkoni ndihmë nga një koleg i besuar.

Shigjetari-Dashuria është e mirë, çiftet e vjetra më në fund do të arrijnë të realizojnë një projekt të rëndësishëm që është mbyllur në sirtar për shumë kohë. Nga ana tjetër, në punë ka ulje-ngritje, por kujdes të mos merrni vendime të nxituara. Përkthyes të pavarur do të kenë një avantazh.

Bricjapi-Yje pozitivë për ndjenjat e fundjavës! Çiftet rizbulojnë dëshirën për të qenë bashkë dhe e diela do të jetë veçanërisht e këndshme. Në punë nuk ka tronditje të mëdha por përpiquni të mos e teproni, përndryshe do të arrini në shtëpi të lodhur.

Ujori-Qielli pak nervoz për dashurinë, së fundmi disa zënka me partnerin po prish qetësinë e marrëdhënies. Shtyni të gjitha vendimet e rëndësishme për të dielën. Në punë, projektet e reja janë të preferuara, keni intuitë të mira, bëjini të vlejnë.

Peshqit-Ditë vërtet intrigues për dashurinë, nëse keni një person në zemër pse nuk dilni përpara? Beqarët do jenë në gjendje të llogarisin në një sërë takimesh me fat që do t’i japin një farë mënyre jetës së tyre emocionale. Në punë mund të ketë fërkime, bëni kujdes të mos e ekspozoni tepër veten.

Të ngjashme