Kryefjala Logo

Muaj i vrullshëm apo dembel. Paolo Fox flet për majin.

2 Maj, 2022 | 11:21 am

Dashi-Me sa ters ka nisur ky muaj i ri për ju por sa shpejt do rikuperoni gjithçka.
Të paktën ruani qetësinë në punë.

Demi-Janë ditë disi të vështira për dashurinë por kurajo pa u dorëzuar.Mos shpenzoni gjithë energjitë në punë.

Binjakët-Po prisni akoma dashurinë por ajo mund të trokasë nga vera.Lajme të mëdha priten nga puna

Gaforrja-Hëna në anën tuaj do ju ndohmojë në gjithçka keni nevojë.Ruhuni nga debatet në punë.

Luani-Po jetoni një turbulencë dashurie që po ju lodh shumë dhe puna duket më e ngarkuar se më parë.

Virgjëresha -Ndjeni pasiguri për partnerin dhe kjo ju pengon të shijoni lumturinë tuaj.Mos e teproni me punën se nuk do vlerësoheni.

Peshorja-Një ditë e qetë kjo për ju sot.Ndiheni mirë me veten dhe ndjenjat ndaj partnerit.Në punë i keni vënë gjërat në vijë.

Akrepi-Dashuria nuk qëndron fikse tek ju por ikën dhe vjen,ama kjo gjë po ju jep një mësim.Në punë po shkëlqeni!

Shigjetari-Mos u mërzisni kir gjërat nuk shkojnë si dëshironi,ka dy anë medalja.Kujdes nga zënkat me eprorët në punë.

Bricjapi-Çdo ditë e re është më e mirë se ajo që latë pas ndaj forca.Puna është specialiteti juaj,nuk ta kemi merakun.

Ujori-Sot do reflektoni për gjithçka keni kaluar,rendni pas dëshirave tuaja.Puna nuk ju pengon për asgjë.

Peshqit-Ju ëndërroni gjithë kohës për dashurinë por ajo mund të trokasë vetëm nga vjeshta.Në punë shtrohuni pak.

Të ngjashme