Kryefjala Logo

Moto e astrologut Paolo Fox?Beso dhe kontrollo!

8 muaj më parë

Dashi-Nëse jeni ende beqarë mos u mbyllni në shtëpi sepse kjo ditë ka të bëjë me takime të reja.
Për sa i përket punës, ka mundësi të mira për rritje, veçanërisht për ata që punojnë vetë.

Demi-Kjo ditë nuk është më e mira për ndjenjat, por mos e humbni shpresën, veçanërisht nëse jeni në kërkim të një shpirti binjak.
Në punë ka shumë gjëra për të bërë dhe rrezikoni të lini pas dore dashurinë për shkak të shumë angazhimeve në punë.

Binjakët-Ditë e bukur për të krijuar marrëdhënie me njerëz interesantë, shfrytëzojeni sa më shumë.
Në punë kushtojini vëmendje disa paqartësive por në të kundërt gjithçka do shkojë mirë.

Gaforrja-Mos e hidhni veten shumë poshtë në dashuri nëse gjërat nuk po shkojnë ashtu siç dëshironi.
Në punë prisni propozime interesante për një kërcim të madh në cilësinë e karrierës.

Luani-Nëse jeni beqarë, prisni takime të reja interesante që do t’i japin një shtysë të këndshme jetës suaj private. Në punë është koha për të marrë vendime të rëndësishme.

Virgjëresha-Bëni kujdes në dashuri sepse ju pret një ditë mjaft e veçantë ku humori do të jetë paksa i paqëndrueshëm.
Është një moment i artë në punë, por më mirë të mos zhgënjeheni, vazhdoni të punoni shumë.

Peshorja-Sot do ndiheni pak melankolikë por ndonjëherë mund të ndodhë. Mundohuni të mos mendoni shumë dhe lejojini vetes pak relaksim.

Akrepi-Kjo ditë ju sheh pak të zhytur në mendime, në fund të fundit dashuria nuk po shkon shumë mirë por nuk duhet të humbasim shpresat.
Për punën, nga ana tjetër, është një moment brilant.

Shigjetari-Më në fund rikthehet një periudhë me fat në dashuri ku emocionet do të kthehen në plan të parë.
Në punë nuk po ecën shumë mirë por shumë shpejt gjërat do të qetësohen.

Bricjapi-Sot do të sulmoheni nga një moment i vogël dekurajimi.
Dashuria nuk është të japësh emocione të mëdha, por duhet të jesh i durueshëm. Në punë ka ardhur koha të gjeni rrugën tuaj.

Ujori-Në dashuri ka pak nervozizëm, ndaj bëni kujdes me fjalët tuaja.
Në punë keni një dëshirë të madhe për risi ndaj merreni me ndryshimin e gjërave.

Peshqit-Kohët e fundit keni një dëshirë të madhe për t’u emocionuar , ndaj shijoni këtë moment pozitiviteti.
Në punë, mos u shqetësoni nëse diçka nuk po funksionon ashtu siç dëshironi, sepse së shpejti do të përmirësohet.

Të ngjashme