Mos ja lini në dorë rastësisë por astrologut Paolo Fox

3 muaj më parë

Dashi-Për ju kjo ditë për dashurinë do të jetë më e mirë pasdite sesa në mëngjes. Në punë, është momenti i duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme.

Demi-Ky mëngjes është pak i dobët nga pikëpamja sentimentale, duhet pak durim. Në punë, dikush mund të jetë duke bërë plane kundër jush.

Binjakët-Në dashuri nuk duhet të shikoni të shkuarën por mendoni për të tashmen. Në punë do ketë një mënyrë për të bërë kërkesa.

Gaforrja-Kjo është një ditë shumë e bukur për dashurinë ku duhen bërë hapa të mëdhenj.
Bëni një pushim në punë.

Luani-Kjo ditë ju sheh pak të lodhur pas ditësh polemikash në dashuri.
Në punë ka gjithmonë ndonjë problem të ri për të zgjidhur, por një nga aftësitë tuaja të mëdha është insistimi.

Virgjëresha-Sot është një ditë shumë e bukur për dashurinë.
Në punë mund të humbisni anën tuaj argumentuese ndaj kujdes.

Peshorja-Do bëhet më mirë pjesa e fundit e ditës për t’u sqaruar me partnerin. Përdorni gjithmonë diplomacinë në punë.

Akrepi-Nëse keni disa kohë që jeni beqarë do të keni mundësi të përjetoni një ndjenjë të re.
Në punë nëse jeni në humor për ndryshime bëjeni tani.

Shigjetari-Në dashuri do ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme dhe në punë do të arrini të shkëlqeni(si zakonisht).

Bricjapi-Kjo është koha e duhur për ta përjetuar dashurinë pa shumë mendime.
Në punë avash avash gjërat do përmirësohen.

Ujori-Në dashuri është më mirë t’i shtyni vendimet e rëndësishme për një ditë tjetër. Në punë do krijoni disa bashkëpunime.

Peshqit-Nëse keni qenë në një lidhje me probleme, vazhdoni dhe kërkoni dikë tjetër.
Në punë gjithçka po për mrekulli.

Të ngjashme