Kryefjala Logo

Mos bëni plane pa lexuar më parë astrologun Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi-Ka ardhur koha të kontrolloni stabilitetin e marrëdhënies tuaj.
Në punë bëni kujdes sepse hëna e kundërt sjell disa probleme të vogla.

Demi-Në dashuri duhet të çliroheni nga ngarkesat e panevojshme dhe të filloni të jetoni gjithçka shumë më qetë.
Në punë tani për tani gjithçka mbetet ashtu siç është, lajmet do të mbërrijnë në fund të muajit.

Binjakët-Kushtojini vëmendje këtyre dy ditëve sepse do të jenë paksa të komplikuara për ndjenjat.
Në punë mund të ketë debate me kolegët.

Gaforrja-Ata që kanë përjetuar një krizë në dashuri duhet të mësojnë të shohin të ardhmen me më shumë pozitivitet.
Në punë do arrini të kaloni problemet e mbledhura në dy muajt e fundit.

Luani-Nëse është dikush që ju pëlqen, hidhni hapin e parë.
Në punë bëni vetëm kujdes që të mos shpenzoni shumë para.

Virgjëresha-Ka ardhur koha t’i trajtoni hapur çështjet e marrëdhënieve tuaja.
Në punë do ketë një mënyrë për të bërë një hap të madh cilësor.

Peshorja-Beqarët e shenjës do kenë mundësinë të përjetojnë momente të bukura në shoqërinë e një personi të veçantë.
Në punë ka mundësi të bukura për t’u kapur në fluturim.

Akrepi-Nëse jeni në një lidhje prej kohësh, duhet të filloni të bëni plane për të ardhmen.
Në punë keni nevojë për shumë përpjekje.

Shigjetari-Nëse kohët e fundit jeni distancuar nga dikush tani mund të jeni duke mbyllur distancën.
Në punë nëse jeni kreativ do të jeni të favorizuar nga yjet.

Bricjapi-Mund të ketë disa probleme në dashuri.
Në punë mos u shqetësoni por bëni gjithçka me shumë qetësi.

Ujori-Në dashuri nuk keni përjetuar momente të bukura javët e fundit por tani fillon një fazë rikuperimi.
Në punë prisni telefonata të rëndësishme.

Peshqit-Hëna shkëlqen në qiellin tuaj dhe sjell shumë humor të mirë dhe dëshirë për dashuri.
Në punë tregoni vëmendje ndaj marrëdhënieve me kolegët dhe nëse vazhdoni të punoni shumë, do të arrini rezultate të shkëlqyera.

Të ngjashme