Kryefjala Logo

Mos bëni plane pa lexuar çfarë ka për të thënë Paolo Fox rreth shenjës tuaj

11 Dhjetor, 2022 | 10:52 am

Dashi-Sot duhet të përpiqeni të jeni diplomatik, veçanërisht nëse dikush është gati t’ju provokojë.
Në dashuri ka pak agjitacion ndërsa në punë gjithçka është normale edhe nëse investimet do të ishte më mirë t’i shtynit ato.

Demi-Prisni shumë emocione për të ndarë me partnerin tuaj gjatë kësaj dite.
Në punë duhet të zgjidhni problemet që kanë të bëjnë me paratë, por përveç kësaj gjithçka do ecë për mirë dhe mund të bëni edhe një ndryshim të këndshëm për të ardhmen.

Binjkakët-Në dashuri sot do të ishte më mirë të mbani nën kontroll emocionet e pakëndshme dhe t’i transformoni në pozitive.
Në punë, ata që kanë një biznes me shumë mundësi do të duhet të ndryshojnë partnerët e biznesit.

Gaforrja-Takime të reja të këndshme mund të vijnë në dashuri.
Për sa i përket punës, mos i nënvlerësoni propozimet e reja dhe nëse është në rrezik një shitje, prisni disa vonesa të vogla.

Luani-Në dashuri do të ishte më mirë të shtyni të gjitha diskutimet e rëndësishme për në fund të muajit.
Për sa i përket punës, ju jeni duke përjetuar një moment ndryshimi dhe duhet ende të përshtateni plotësisht.

Virgjëresha-Hëna është përballë dhe në dashuri do të ishte më mirë të qëndroni larg të gjithë atyre që mund t’ju shkaktojnë probleme.
Në punë jeni në një fazë reflektimi.

Peshorja-Në dashuri duhet shumë durim edhe sepse hëna është përballë.
Nëse ka vendime për të marrë, do të ishte më mirë t’i shtyni ato për disa ditë.

Akrepi-Venusi është pozitiv ndaj emocionet kanë dritë jeshile.
Sot është një ditë ideale për të përjetuar plotësisht dashurinë.
Megjithatë, në punë duhet bërë diçka për të rritur të ardhurat, veçanërisht nëse kohët e fundit janë shpenzuar shumë para.

Shigjetari-Më mirë të mos vendosni shumë hekura në zjarr gjatë kësaj periudhe. Zemra juaj është e ndarë mes dy pretendentëve.
Për sa i përket punës, ka një ngarkesë të madhe pozitive për t’u shfrytëzuar.

Bricjapi-Kjo është një ditë ideale për të deklaruar ndjenjat tuaja.
Mos i shtyni diskutimet e përzemërta për nesër, edhe nëse ka ndonjë hutim.
Për sa i përket punës, nëse jeni në gatishmëri, mund të ketë pengesa të vogla për të kapërcyer.

Ujori-Ju duhet të përballeni me një fjalim dashurie që e keni shtyrë prej disa kohësh. Në punë keni një dëshirë të madhe për ndryshim.

Peshqit-Hëna është në shenjë dhe kjo ju bën edhe më të ëmbël dhe emocionues. Ata favorizojnë fusha të ndryshme të jetës suaj dhe për sa i përket punës, merrni një ide të mirë.

Të ngjashme