Kryefjala Logo

Mobilizohuni:Erdhën parashikimet e astrologut Paolo Fox

5 muaj më parë

Dashi-Sot dita ju sheh pak të zhytur në mendime, por përpiquni të shmangni polemikat në dashuri. Për sa i përket punës, ka pak stres të akumuluar, por duhet të mbaheni sepse kënaqësitë janë gati të vijnë.

Demi-Ka pak tension në ajër, por duhet të jeni pak më pozitiv dhe të lini pas të kaluarën, veçanërisht në dashuri. Në punë po vijnë lajme të mira, edhe nëse duhet të bëni kujdes me daljet e parave.

Binjakët-Sot jeni pak debatues ndaj të tjerëve, por mos jini shumë të mbyllur dhe përpiquni t’i shihni pengesat si një mundësi për të bërë më shumë. Në punë, merrni një moment për të rimbushur bateritë tuaja.

Gaforrja-Nëse jeni ende beqar, mos kini frikë të krijoni njohje të reja dhe të hidheni në situata të reja. Në punë do arrini të kapërceni një moment të vështirë.

Luani-Ne dashuri ka disa gjera per t’u sqaruar ne ciftet e gjata dhe nese jeni beqare dilni me personin qe ju pelqen. Në punë, përpiquni të mos debatoni shumë me kolegët nëse ata nuk mendojnë si ju.

Virgjëresha-Nëse jeni në një çift prej kohësh, do të ishte më mirë të përballeni me disa biseda për të kapërcyer vështirësitë e momentit. Ka mundësi të mira në punë.

Peshorja-Po vjen një ditë e bukur që jep shumë nga pikëpamja sentimentale. Dëshira për të dashur dhe për t’u dashur kthehet. Në punë kushtojini vëmendje vetëm disa trukeve.

Akrepi-Në dashuri gjërat shkojnë mirë, sidomos për çiftet që e duan njëri-tjetrin. Në punë ka intuitë të mira për t’u shfrytëzuar.

Shigjetari-Një dëshirë e madhe për të bërë dashuri dhe për të jetuar pasionin në maksimum. Në punë përpiquni të largoni çdo formë pesimizmi.

Bricjapi-Bëni kujdes që të mos e vendosni gjithmonë në plan të dytë dashurinë dhe t’i kushtoni pak më shumë vëmendje partnerit. Në punë vjen një moment fati pas një periudhe mjaft negative.

Ujori-Nëse keni pasur probleme në çift, përpiquni t’i zgjidhni ato dhe të rigjallëroni marrëdhënien. Në punë ka disa probleme të natyrës ekonomike, por për të gjithë është faji i Jupiterit disonant.

Peshqit-Ata që janë prej kohësh në çift do të kenë disa diskutime sot, por asgjë serioze. Në punë do mund të shpërfillni të gjithë vlerën tuaj për të tjerët.

Të ngjashme