Kryefjala Logo

Miku juaj i çdo mëngjesi,astrologu Paolo Fox

6 muaj më parë

Dashi-Dita e sotme fillon me një energji të mirë ndaj vazhdoni pozitivitetin që keni këto ditë dhe do të shihni që do të thyeni zemrën e të gjithëve. Jo të gjitha problemet do të zgjidhen menjëherë, por pak nga pak do të arrini të bëni gjithçka.

Demi-Kjo ditë i shtyn çiftet në krizë të sqarojnë pse diçka nuk po funksionon siç duhet. Lajme të mira vijnë në punë dhe mundësi për t’u kapur në fluturim.

Binjakët-Nëse në jetën bashkëshortore ka disa fërkime, është më mirë të ruani qetësinë dhe të përpiqeni të mos provokoni shumë partnerin. Në punë, po filloni të bëni hapa të mëdhenj përpara.

Gaforrja-Në këtë ditë do të ketë disa probleme dashurie që duhet të zgjidhen, por jo shumë serioze. Në punë shtrëngoni dhëmbët sepse së shpejti do të jetë koha për të shijuar pak relaksim.

Luani-Ditët e fundit kanë qenë plot me gjëra për të bërë dhe probleme për të zgjidhur, por tani ka ardhur koha për të jetuar me më shumë qetësi. Kënaqësi të mëdha do të vijnë në punë me sezonin e ri dhe gjithashtu mundësia për t’i treguar të gjithëve vlerën tuaj.

Virgjëresha-Sot jeni në konflikt me veten tuaj. Humori nuk është aq i mirë ndaj përpiquni të rimbusni pak bateritë tuaja. Në punë keni nevojë për një angazhim të madh por vetëm kjo do ju çojë larg.

Peshorja-Ju keni një dëshirë të madhe për të revolucionarizuar jetën tuaj, ndaj veproni pa pritur gjithmonë momentin e duhur. Në punë ka mundësi të rriteni shumë.

Akrepi-Kjo ditë është e bukur për ndjenjat dhe beqarët do mund të bëjnë takime shumë interesante. Në punë tregohuni më të sigurt në vetvete sepse i keni të gjitha kredencialet për t’ia dalë mbanë.

Shigjetari-Në dashuri përpiquni të mos e mbani këmbën në dy këpucë dhe merrni vendime përfundimtare. Në punë, filloni të bëni projekte të reja që tani, veçanërisht nëse dëshironi të rriteni profesionalisht.

Bricjapi-Dita e sotme ju jep konfirmim dhe kënaqësi. Më në fund keni gjetur rrugën tuaj nga pikëpamja profesionale dhe në dashuri rikthehet qetësia.

Ujori-Ju keni një dëshirë të madhe për të provuar vlerën tuaj, veçanërisht pasi keni përjetuar disa zhgënjime, kështu që zhavorri juaj është në qiell. Vetëm kini kujdes që të mos nxitoni përpara.

Peshqit-Ky është viti i kontratave dhe ngritjeve të reja ndaj mos kini frikë t’i bëni pyetje shefit tuaj. Në dashuri është një kohë e mirë për të shijuar pak qetësi me partnerin dhe për ta jetuar jetën në çift me një frymë paksa më aventureske.

Të ngjashme