Kryefjala Logo

Me shumë gjasa,kjo shenjë horoskopi do të ketë javën më të mirë!

28 Gusht, 2023 | 2:07 pm

Frenoni impulset tuaja, por mos e frenoni imagjinatën tuaj.

Energjia e kësaj jave do t’i sjellë njerëzit dhe rrethanat për t’ju bërë të rishikoni qëndrimet tuaja dhe do t’ju ndihmojë të kuptoni nëse dëshironi të arrini diçka vetëm apo ta bëni atë me të tjerët.

Kjo është veçanërisht e vërtetë për njerëzit sipërmarrës me një biznes të ri.

•Bricjapi

Bricjap, këtë javë do të përballeni me rrethana dhe njerëz që do t’ju sfidojnë të mendoni për dilemën klasike: kush është miku dhe armiku juaj?

Ju jeni duke bërë përparim të mirë në jetë në këtë kohë.

Universi është mbështetës dhe të dashurit tuaj janë gjithashtu me ju.

Mos u habitni nëse disa tradhëti tronditin ekzistencën tuaj në këtë kohë.

Ju kërkohet të shikoni poshtë sipërfaqes dhe të shihni vlerën në heqjen dorë nga marrëdhëniet që vetëm pretendonin se ishin në anën tuaj.

Ju do të fitoni në afat të gjatë, sepse plehrat e nxorrën veten jashtë.

Dielli në Virgjëreshë dhe Jupiteri në Dem janë në anën tuaj këtë javë.

Si një shenjë tokësore, ndikimi i tyre është i fuqishëm mbi ju, veçanërisht pasi Plutoni retrograd në Bricjap ka hequr vazhdimisht gjërat e panevojshme nga jeta juaj, megjithëse në mënyrë të zymtë.

Prisni të merrni rezultatet që dëshironi dhe fatin e mirë që meritoni.

Ushtrimet e ditarit janë shumë të rekomanduara për ju këtë javë.

Pra, nëse nuk mbani ende një ditar, blini një që ngjall një ndjenjë magjie, elegance dhe fuqie tek ju.

Sa më të bukur ta gjeni ditarin tuaj, aq më shumë do të keni gjasa që ta përdorni dhe të krijoni magji.

Të ngjashme