Kryefjala Logo

Me parashikimet e astrologut Paolo Fox jeni një hap përpara

9 muaj më parë

Dashi-Në këtë ditë bëhuni gati për të pasur kënaqësi të mëdha nga të gjitha anët, si në dashuri ashtu edhe në punë. Jupiteri në tranzit pozitiv jep një dorë të mirë, kështu që vazhdoni kështu.

Demi-Vjen koha për të marrë vendime të rëndësishme, sidomos në dashuri ku nëse ka degë të thata për të prerë, do të ishte më mirë ta bënim menjëherë dhe pa u menduar dy herë.
Në punë gjithçka po shkon mirë.

Binjakët-Kjo ditë, pak si e gjithë java, ju sheh paksa në vështirësi me shumë mendime dhe shqetësime.
Hëna në tranzicion ju bën veçanërisht emocional dhe gjithashtu t’i kushtoni vëmendje marrëdhënies me kolegët, jo shumë të favorizuara sot.

Gaforrja-Shijoni suksesin e këtyre ditëve sepse në prill do të vijnë disa ngadalësime.
Jini të sigurt në aftësitë tuaja dhe nëse gjithçka nuk shkon sipas planit, mos u përulni, por përveshni mëngët.

Luani-Në këtë ditë me Jupiterin dhe Venusin të favorshëm do të jeni veçanërisht energjikë dhe të etur për të bërë më shumë.
Në dashuri ka një dëshirë të madhe për të dashur dhe për të dhuruar dashuri dhe në punë vendosni vetes qëllime të arritshme.

Virgjëresha-Në këtë ditë do të jeni veçanërisht reflektues, por mos u shqetësoni, ndonjëherë ju duhet vetëm pak pushim.
Në punë ka disa pengesa, por asgjë serioze.

Peshorja-Kushtojini vëmendje kësaj dite që ju sheh në kaos për shkak të disa kundërshtimeve planetare të bezdisshme, siç është ajo e Jupiterit.
Keni një dëshirë të madhe për hakmarrje por do t’ju duhet ende të jeni të duruar.

Akrepi-Në këtë ditë jeni plot energji, kështu që drita jeshile për dashurinë jeton në 360 gradë dhe në punë mos kini frikë të bëni zgjedhje, qoftë edhe ato në dukje të rrezikshme.

Shigjetari-I bukur ky qiell për të përjetuar gjithë bukurinë e dashurisë dhe në punë përpiqu të mos humbasësh nga sytë pikën e mbërritjes.
Keni shumë projekte në lojë, por secili do të jetë i suksesshëm.
Vazhdoni kështu.

Bricjapi-Bëni kujdes sepse sot mund të ndiheni pak të zhgënjyer.
Ka shumë përgjegjësi dhe ato kanë filluar të ndjehen mbi supet tuaja, por ju takon t’i menaxhoni në mënyrën më të mirë të mundshme.
Është koha për zgjedhjet e jetës.

Ujori-Qielli i sotëm flet për një dëshirë të madhe për risi, kështu që zgjeroni horizontet tuaja dhe provoni gjëra që nuk i keni bërë kurrë më parë, qoftë edhe vetëm për të bërë diçka ndryshe.

Peshqit-Ka ardhur koha për të filluar një fazë të re të jetës me ekuilibra të rinj dhe përgjegjësi të reja.
Në punë po bëhet gjithnjë e më mirë por mos lejoni që të papriturat t’ju trembin, do arrini t’i menaxhoni në mënyrën më të mirë të mundshme.

Të ngjashme