Kryefjala Logo

Me një këmbë drejt 2024:Këto janë parashikimet e Paolo Fox

28 Dhjetor, 2023 | 11:05 am

Dashi-Horoskopi i ditëve të fundit sigurisht që nuk ka qenë i kënaqshëm. Trazirat, tensionet dhe vonesat ju kanë vënë në provë. Horoskopi i Paolo Fox parashikon një rikuperim të qartë për nesër dhe të premten, me yjet që nisin të jenë të favorshëm. Më në fund, duket se kriza është prapa nesh, tani mund të shohim përpara për një të ardhme të qeshur. Një sy në biznes.

Demi-Pavarësisht mungesës së yjeve negativë, horoskopi nuk shkëlqen fare. Ka shumë më tepër përtaci dhe lodhje. Këshilla e Paolo Fox është të ndaloni për të marrë frymë, për të rikuperuar pak energjinë e humbur, me mundësinë për t’u bërë protagonist gjatë fundjavës. Mos harroni, pak pushim dhe relaksim gjatë 48 orëve të ardhshme.

Binjakët-Ka prioritete për t’u vendosur, për t’u theksuar, nevojitet planifikimi i duhur nga tani dhe ditët në vijim. Ju nuk duhet të bëni asnjë hap të rremë, nuk do të keni kohë për të korrigjuar, duhet të jeni gati për një të shtunë që do të ketë një qiell të mrekullueshëm, gjithashtu sepse të dielën do të ketë një rënie të menjëhershme, prandaj përgatituni për të shtunën që mund të rezervoni fatin dhe disa surpriza.

Gaforrja-Ndonjëherë, ne biem në gabim duke u ndalur në të kaluarën dhe duke bërë krahasime me të tashmen. Sa i përket asaj se cila periudhë ishte më e mirë, zgjedhja ka pak ose aspak rëndësi. Mënyra e vetme për të jetuar mirë është të shikoni të tashmen dhe të jeni në gjendje të planifikoni një të ardhme për të cilën shpresoni. Gjithçka duhet përjetuar dhe planifikuar pa menduar aspak për atë që ka qenë.

Luani-Pozicioni i Hënës me shenjën tuaj dhe ai që merr në lidhje me Marsin dhe Mërkurin është një fakt i rëndësishëm që mund të sjellë privilegje të mëdha. Pasuria favorizon guximtarët, por ndonjëherë edhe ata që janë të përgatitur për ta marrë atë. Pra, bëhuni gati, lajme të rëndësishme dhe të shkëlqyera do të fillojnë të mbërrijnë në ditët në vijim.

Virgjëresha-Një horoskop i fokusuar tërësisht te puna. Të lindurit e shenjës kaluan një muaj të vështirë qershorin e kaluar, të paktën, ose pati tensione në rinovimin e një kontrate apo bashkëpunimi. Për fat të mirë, situata ka ndryshuar që atëherë, cilësia e punës suaj është njohur dhe kjo mund t’ju bëjë vetëm mirë.

Peshorja-Ngjarjet nuk ndryshojnë mënyrën tuaj të të qenurit dhe të vepruarit. Nga natyra ju zgjidhni rrugën e linearitetit, gjestet tuaja janë të vërteta dhe të sinqerta dhe ju prisni të njëjtën gjë nga të tjerët. Por ky është një moment në të cilin njerëzit e tjerë nuk janë dhe po e bëjnë rrugën e tyre gabimisht, ju i urreni këta personazhe dhe qëndroni larg tyre.

Akrepi-Kushtojini vëmendje ditëve të së enjtes dhe të premtes, ato janë pak të veçanta dhe mund të shtrembërojnë pak të vërtetën para syve tuaj, vizioni juaj i jetës bëhet pak i turbullt. Çfarë duhet bërë? Këshilla e Paolo Fox është që kur ndiheni kështu, mos u dorëzoni, por vazhdoni derisa të vijnë ditë më të mira dhe realiteti i gjërave dhe njerëzve të jetë më i qartë.

Shigjetari-Ndonjëherë, me të vërtetë, shpesh, për të filluar të ngrihet, është e nevojshme të arrini fundin e gurit. Për shumë prej jush, muajt e parë të vitit ishin shumë të vështirë por ju bënë të kuptoni se çfarë dëshironit dhe mënyrën për të arritur qëllimet tuaja. Më në fund, tani jeni më të kënaqur, por nuk ndaloni së rrituri në çdo kuptim.

Bricjapi-Në qiellin tuaj, më në fund nuk ka më yje të kundërt, nervozë dhe të trazuar të ditëve të fundit. Ishte një makth për ty, por tani mund të përfitosh nga ai për të pushuar, për të marrë një psherëtimë të gjatë lehtësimi, të gjitha pa e humbur nga sytë synimin për të rikuperuar energjitë psikofizike për të filluar sërish me një qëndrim të rinovuar.

Ujori-48 orët e ardhshme do të jenë të harruara, është e qartë se gjërat nuk po shkojnë siç duhet. Ka tensione në marrëdhëniet me të tjerët, nuk ka atmosferë të mirë. Çfarë duhet bërë? Këshilla e Paolo Fox është që të qëndroni të qetë dhe të mos nervozoheni, të mos rrëmbeheni nga ngjarjet, të qëndroni në këmbë duke pritur për lajme më të mira.

Peshqit-E enjtja dhe e premtja janë ditë interesante sepse rikuperoheni në përgjithësi, por veçanërisht përsa i përket ndjenjave. Kini kujdes, një person mund të kthehet nga e kaluara dhe të ndërlikojë situatën, duhet të kuptoni menjëherë se është më mirë të qëndroni larg tij, në fund të fundit, supat e ngrohura nuk janë kurrë të mira

Të ngjashme