Kryefjala Logo

Më në fund e premte dhe parashikimet e Paolo Fox janë këto

27 Janar, 2023 | 10:58 am

Dashi-Sot ka diçka për të zgjidhur në dashuri ndaj mos kini frikë të përballeni me biseda të vështira.
Në punë do arrini të merrni diçka më shumë se zakonisht dhe ndoshta edhe një konfirmim të këndshëm.

Demi-Sot mund të ketë diskutime në dashuri, ndaj kini kujdes me fjalët tuaja. Për sa i përket sferës profesionale, kënaqësitë vijnë, kushtojini vëmendje vetëm disa kolegëve nga shenja Peshores.

Binjakët-Kushtojini vëmendje maksimale në dashuri sepse yjet sot nuk janë në anën tuaj dhe mbi të gjitha disponimi është paksa i ulët. Nga ana profesionale, të gjitha përpjekjet do të shpërblehen.

Gaforrja-Për dashurinë nuk është një periudhë e jashtëzakonshme, ndoshta ka pak inat ndaj partnerit, por herët a vonë do të duhet të përballeni edhe me biseda të vështira.
Në punë, pavarësisht lodhjes, është një kohë e mirë.

Luani-Kjo ditë nis me shumë lodhje që do të derdhni si në dashuri ashtu edhe në punë.
Ndjenjat janë lënë disi mënjanë për shkak të shumë angazhimeve profesionale të cilat tani janë qendra e ditëve tuaja, por të paktën në fundjavë, përpiquni ti arrini.

Virgjëresha-Deri në fund të muajit të ardhshëm do të vijnë kënaqësi dhe madje disa dashuri të reja.
Sot ka pak nervozizëm, sidomos në orët e para të ditës, më pas gjërat do të përmirësohen.

Peshorja-Ditë e bukur për të rikuperuar pak energji dhe pozitivitet. Dashuria bëhet sërish harmonike dhe puna të jep kënaqësi të madhe.

Akrepi-Prisni një kënaqësi të madhe në dashuri dhe për zemrat e vetmuara gjithashtu një takim interesant.
Përfitoni nga favori i yjeve dhe merrni një moment për të rimbushur bateritë në punë.

Shigjetari-Ju duhet të bëni pak qartësi në zemrën tuaj sepse ka ende një konfuzion. Është një moment me fat në punë ndaj prisni rikonfirmime të mira.

Bricjapi- Venusi është i bukur dhe sjell shumë emocione në jetën tuaj.
Në punë ka ende shumë pasiguri, tani për tani, duhet të jeni të duruar dhe të përpiqeni të jepni më të mirën.

Ujori-Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse sot mund të ketë ndonjë konfrontim. Në punë, nga ana tjetër, është një periudhë e favorshme, më në fund të gjitha përpjekjet tuaja do të japin rezultat.

Peshqit-Nëse në çift ka pasur probleme kjo është dita e duhur për t’u rikuperuar. Për sa i përket punës, është një periudhë paksa e sheshtë por koha për të shkëlqyer do të vijë së shpejti.

Të ngjashme