Kryefjala Logo

Me muajin e ri gati,për këtë shenjë troket fati i dashurisë

29 Tetor, 2023 | 12:38 pm

Ajo që kjo shenjë e horoskopit do të shohi të ndodhë këtë javë është se jo vetëm që është në gjendje të kapërcejnë pengesat që mund të përgjysmojnë një çift tjetër, por ne jemi gjithashtu në gjendje të përdorim ato tranzite që janë në avantazhin tonë.

•Gaforrja

Ju ndodh që ta doni këtë stinë dhe kur ndiheni të qetë me natyrën dhe mjedisin që ju rrethon, tendenca juaj për të qenë më të dashur është thjesht e dhënë.

Gjatë javës, ju dhe partneri juaj afroheni më shumë dhe kjo ndodh për disa arsye.

Megjithatë, arsyeja më e rëndësishme është se ju keni kuptuar se si individë, ju mund të rriteni së bashku.

Ju nuk keni më nevojë që ky person të mendojë saktësisht si ju, dhe treshja e Venusit, Urani do t’ju mbështesë më 31 tetor 2023.

Ky kalim ju bën të ndjeni në zemrën tuaj se personi me të cilin keni rënë në dashuri është me të vërtetë i vërtetë dhe dikush që meriton vëmendjen tuaj.

Ka një ndjenjë të dukshme respekti në ajër, dhe kjo ju pëlqen, Gaforre.

Ju pëlqen të dini se partneri juaj jo vetëm që ju respekton, por ju drejtohet për udhëzime dhe këshilla nëse ka nevojë.

Do të shihni gjithashtu se tani që keni hyrë në muajin e njëmbëdhjetë, gjërat pothuajse ju duken magjike, sikur ‘numri njëmbëdhjetë’ të jetë vërtet gjithçka që thonë se është.

Të dini se do të kaloni muajt e dimrit me personin që doni dhe besoni do të thotë bota për ju dhe sigurisht që e bën javën të ndihet premtuese dhe disi … emocionuese.

Të ngjashme