Me kë e ka Paolo Fox?Zbuloni të pathënat e 3 shkurtit

6 muaj më parë

Dashi

Në dashuri, Hëna sot është e kundërt me shenjën tuaj, mjaft me polemika! Në punë pranvera do jetë e rëndësishme, mos u dorëzoni!

Demi

Afërdita është në anën tuaj, përpiquni të lini veten tuaj të lirë. Në punë, nuk mund të bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë – jini të durueshëm

Binjakët

Afërdita është neutrale, dashuritë e sapolindura nuk janë të qëndrueshme. Në punë, së shpejti do të ketë një risi që do tju vërë në lëvizje.

Gaforrja

Takimet e reja janë të duhurat në këto momente, por përpiquni të flisni tani (jo të shtunën apo të dielën) nëse ka diçka që nuk shkon me dashurinë. Në punë, ju do të ndryshoni peizazhin, përpiquni të vazhdoni dhe të shkoni më tej!

Luani

Hëna nuk është e kundërt dhe ju dëshironi të kapërceni problemet në dashuri. Në punë momenti i tensionit është lënë mbrapa, por ka probleme me paratë!

Virgjëresha

Në dashuri, marrëdhëniet e reja janë interesante: lëreni veten të lirë, tani zemra juaj është gati të fluturojë. Në punë, sot nuk ka shumë energji!

Peshorja

Në dashuri duhet të kërkojmë zgjidhje, jo të nxitojmë. Në punë duhet të filloni nga e para: mundësi të mira nga marsi!

Akrepi

Dashuritë që kanë lindur tani janë të rëndësishme. Në punë, Jupiteri është në anën tuaj: tani mund të bëni diçka më shumë, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj!

Shigjetari

Hëna është kundër jush sot, dhe në aspektin e dashurisë nuk është dita më e mirë. Në punë disa çështje që lidhen me paratë duhen zgjidhur me kujdes!

Bricjapi

Hëna është në anën tuaj, dita është interesante dhe ju jeni shumë krijues. Në punë, periudha nuk është e keqe. Në të vërtetë, tani projektet mund të bëhen të rëndësishme!

Ujori

Në dashuri, yjet ju ndihmojnë, por ndoshta ka ende diçka që nuk shkon, punë e papërfunduar për çiftet prej kohësh. Në punë, po vijnë diskutime – përpiquni t’i trajtoni problemet dhe bëjeni shpejt!

Peshqit

Ngarkesa e bukur emocionale, dita premton në dashuri. Në punë, mos i lini pas dore miqësitë: ato janë thelbësore për gjithçka!

Të ngjashme