Kryefjala Logo

Me hënën në Dash,pasojat i vuan kjo shenjë horoskopi

2 Shtator, 2023 | 1:28 pm

Nëse jemi lloji i njerëzve që i mbajmë gjërat për vete, mund të përfundojmë duke thënë paksa shumë nëse bëhemi impulsivë.

Gjatë Hënës në Dash, e cila na vjen më 2 shtator 2023, ne mund të përfundojmë duke hapur gojën pa u menduar.

•Peshorja

Peshorja kthehet në anën tjetër më 2 shtator 2023, gjatë kalimit të Hënës në Dash, pasi ndiheni plotësisht të çekuilibruar dhe paksa të papërpunuar dhe pesimistë.

Ndodh, dhe kur ndodh, në përgjithësi thjesht rrokulliset me të, dhe kjo është pikërisht se si do të dalë edhe sot. Ndoshta ju thjesht mund ta konsideroni atë si një humor të keq, pasi e kuptoni plotësisht se askush në jetën tuaj nuk mund t’ju gëzojë dhe se ndiheni të zemëruar për copëza të rastësishme marrëzish që zakonisht do t’ju bënin të qeshni.

Ju e keni të vështirë të injoroni gjërat më budalla në këtë ditë dhe ju shqetëson që keni kaq pak kontroll mbi emocionet tuaja negative. Ju dëshironi ta luftoni atë, por mund të godisni një mur.

Këshillë: Shkoni në palestër dhe punoni atje. Stërvitja bën mrekulli për të hequr qafe zhgënjimin. Do të jesh mirë…

Të ngjashme