Kryefjala Logo

Me fundjavën afër astrologu Paolo Fox bën gati parashikimet

5 Gusht, 2022 | 1:08 pm

Dashi-Në dashuri vijnë disa lajme pas datës 11 gusht dhe deri atëherë duhet të sqaroni idetë tuaja.
Në punë kujdes nga çdo shpërqendrim i vogël që mund t’ju bëjë të gaboni.

Demi-Bëni kujdes nga kundërshtimi i hënës që sjell disa shqetësime në dashuri. Në punë është më mirë të tregoheni të kujdesshëm dhe matni forcat.

Binjakët-Fundjava do të sjellë lajme në dashuri dhe nëse dikush ju ofron një takim, pranoni.
Në punë ndiheni më pak të lodhur dhe më proaktiv.

Gaforrja-Në dashuri duhet të shmangni diskutimet e kota por të përballeni me problemet reale të çiftit.
Në punë po bëni shumë përpjekje dhe do të vlerësoheni.

Luani-I bukur ky gusht për çiftet që mund të jetojnë pasionin e tyre në maksimum dhe l të bëjnë plane për të ardhmen. Vazhdoni të punoni shumë në punë dhe shpërblimi do të vijë.

Virgjëresha-Në dashuri duhet të përpiqeni të kompensoni kohën e humbur dhe t’i përkushtoheni më shumë partnerit. Në punë, shmangni lodhjen e tepërt.

Peshorja-13 gushti do të jetë një ditë e rëndësishme për ju në frontin e dashurisë, në punë nëse ka vendime për të marrë, sot është dita e duhur për ta bërë atë.

Akrepi-Marrëdhëniet afatgjata që nuk funksionojnë më mund të përfundojnë pa shumë fjalë.
Në punë bëni kujdes sepse Hëna sjell pak emocion.

Shigjetari-Shumë ndjenja të mira në dashuri janë në rrugë e sipër dhe gjithashtu njëfarë stabiliteti që po kërkonit.

Bricjapi-Pas rrëmujës në dashuri vjen pak më shumë siguri.
Në punë duhet të kuptoni se në cilin drejtim të shkoni dhe të mos mashtroheni nga oferta joshëse, por jo shumë serioze.

Ujori-Ata që janë në krizë në dashuri duhet të presin para se të marrin një vendim drastik.
Në punë ka pak dembelizëm.

Peshqit-Bëni kujdes të mos emocionoheni shumë.
Hëna ju mbron dhe ju tregon drejtimin për të marrë në dashuri.
Nga pikëpamja e punës, jeni pak të stresuar. Merrni ca pushime për veten tuaj.

Të ngjashme