Kryefjala Logo

Me festat kaq afër,njihuni me parashikimet e Paolo Fox

23 Dhjetor, 2022 | 10:45 am

Dashi-Kjo nuk është koha më e mirë për dashuri, kështu që tani për tani jini të durueshëm dhe kënaquni me miqtë dhe familjen.
Në punë mbyllni projektet e fundit dhe më pas përkushtojuni relaksit.

Demi-Prisni disa surpriza dashurie në këto festa dhe në punë mos u paragjykoni shumë, lëreni veten të habiteni nga sjellja e kolegëve tuaj.

Binjakët-Në dashuri ju duhet të lini të largoheni kur përfshihen emocione të forta.
Gjithçka po shkon mirë në punë por tani mendoni të bëni një pushim.

Gaforrja-Ka ardhur koha të shikoni të tashmen dhe të shijoni ato që keni pranë. Në punë, kini kujdes nga dikush që mund t’ju ketë zili dhe të flasë keq pas shpine.

Luani-Në dashuri ka ardhur koha për t’u zënë për të rregulluar atë që nuk funksionon.
Në punë jini më të prirur për të dëgjuar të tjerët.

Virgjëresha-Kur jeni të dashuruar askush nuk ju ndalon dhe kjo është pikërisht ajo që po ndodh tani.
Në punë gjithçka po shkon mirë.

Peshorja-Yjet flasin për disa grindje dashurie, kujdes nga shumë fjalë.
Në punë është më mirë të shtrëngoni dhëmbët sepse pushimi është afër.

Akrepi-Në dashuri mos e përulni veten dhe jini më të hapur ndaj të tjerëve.
Në punë bëjeni zërin tuaj të dëgjohet pa frikë.

Shigjetari-Në dashuri, bëni kujdes të mos dekurajoheni.
Në punë mos e humbisni mendjen dhe do të merrni një njohje të madhe.

Bricjapi-Nuk mund ta kuptoni nëse jeni të dashuruar apo jo, por së shpejti yjet do t’ju japin një dorë për të pastruar kokën.
Në punë tregohuni të qëndrueshëm me veten dhe bëni zgjedhje të matura.

Ujor-Kjo është një periudhë rozë për dashurinë dhe në punë jeni gati për ndryshim por është më mirë të shkoni atje me këmbë plumbi.

Peshqit-Ju jeni të dashuruar dhe kjo duket.
Në punë do të shpërbleheni për angazhimin tuaj, shijoni këtë moment.

Të ngjashme