Kryefjala Logo

Lily Collins paska vuajtur gjatë xhirimeve të “Emily in Paris” dhe ne se kemi ditur

24 Mars, 2022 | 3:45 pm

Lily Collins ose “Emily in Paris” siç e njohin së fundimi ka treguar se ka vuajtur gjatë xhirimeve të serialit më romatik të Netflix. “Unë shkoja tek një mjek çdo javë për të rregulluar këmbët e mia sepse kisha veshur taka gjatë gjithë kohës”, tha Collins  në një intervistë për Jimmy Fallon gjatë episodit të së martës të “The Tonight Show”.

11106D41 2F36 45A1 AE1A B04525B3DEEB

Aktorja shtoi se nëse seriali do të vazhdonte xhirimet në qytete të tjera, ajo do të preferonte që personazhi i saj të vishte këpucë të sheshta në vend të takave duke e quajtur serialin “Emily in Flats”.
Seriali “Emily in Paris” do të ketë edhe dy sezone të tjera 3,4 ku vajzat do të kenë mundësi të “vjedhin” të tjera ide stili prej saj.

 

Të ngjashme