Kryefjala Logo

Lexoni me gjithë familjen parashikimet e së dielës me Paolo Fox

2 Tetor, 2022 | 10:48 am

Dashi-Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sidomos nëse keni të bëni me një Bricjap. Në punë, është koha ideale për avancim në karrierë.

Demi-Marrëdhënia juaj është më e fortë se kurrë kështu që shijoni këtë moment qetësie.
Në punë do ketë një mënyrë shumë të mirë për të rifilluar.

Binjakët-Në dashuri mos u dorëzoni menjëherë por prisni para se të kuptoni se çfarë ndodhi.
Në punë kërkoni ndihmë nëse keni nevojë.

Gaforrja-Ju keni një dëshirë të madhe për t’u dashuruar kështu që përpiquni të dilni sa më shumë tani që keni edhe vëmendjen e yjeve.
Në punë duhet të kuptoni se në cilën rrugë të shkoni dhe të kaloni pengesat.

Luani-Kujdes në dashuri sepse kohët e fundit jeni pak agresive me partnerin.
Në punë gjithçka shkon mirë falë ndihmës së yjeve.

Virgjëresha-Gjërat shkojnë mirë për të gjithë çiftet e sapolindur që mund të zyrtarizohen.
Një fazë rikuperimi fillon në punë.

Peshorja-Kjo është koha për t’u dashuruar kështu që lëre veten të lirë pa frikë.
Në punë mos i nënvlerësoni takimet e reja që mund të sjellin diçka të re.

Akrepi-Hëna është në anën tuaj kështu që takimet janë të garantuara.
Në punë mos humbni kohë për të zgjidhur problemet.

Shigjetari-Në dashuri keni një dëshirë të madhe për ndryshim por duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi dhe nëse është thjesht një fiksim kalimtar.

Bricjapi-Kjo ditë nuk është ideale për ndjenja pasi duhet shumë maturi në dashuri.
Në punë jeni ende në një fazë pikëpyetjesh.

Ujori-Mos e injoroni partnerin që po vuan mungesën tuaj së fundmi.
Në punë mundohuni të keni një qëndrim më pozitiv.

Peshqit -Ka ardhur koha të përjetoni të gjitha ngjyrat e dashurisë.
Në punë mund të ketë nervozizëm por përpiquni të qëndroni të qetë.

Të ngjashme