Kryefjala Logo

Kush tha që vetëm fundjava premton argëtim?Paolo Fox bën parashikimin

29 Mars, 2022 | 3:21 pm

Dashi-Fundi i këtij muaji të gjatë do të jetë tepër pozitiv në dashuri dhe do të nisë me shpresa të reja. Në punë dukeni si të pavendosur.

Demi-Përfitoni prej energjisë së mirë që ju fal muaji.Në punë evitoni çdo problem dhe shmangni debatin për çdo gjë.

Binjakët-Në dashuri flisni me partnerin, në të kundërt mbrëmja mund të jetë e tensionuar. Në punë pastaj duhet të pranoni atë që ju ofrohet për një të ardhme më të mirë.

Gaforrja-Dashuria ka nevojë për durim.
Në punë situata duket e qetë edhe nëse mund të ketë disa diskutime të vogla.

Luani-Në dashuri jetoni ndjenjat tuaja në një mënyrë të re dhe mos bëni paralelizëm me të kaluarën. Në punë mos prisni rezultate të menjëhershme, ato vijnë nëse keni vullnet për të punuar.

Virgjeresha- Në dashuri ju këshillojmë maturi që të mos shkatërroni atê që keni krijuar prej kohësh. Në punë përpiquni të jeni më mikpritës ndaj të tjerëve.

Peshorja-Në dashuri ka shumë qetësi dhe ka takime të mira për ata që janë beqarë. Në punë përfitoni pasi keni energji të mirë.

Akrepi-Dashuria favorizon çiftet që e duan njëri-tjetrin për momente emocionuese.
Në punë do të arrini të gjeni pozicionin tuaj.

Shigjetari- Periudhë është e favorshme kjo për ndjenjat dhe hapini rrugën takimeve të reja. Ndërkohë ndryshimet janë në rrugë e sipër,përgatitu!

Bricjapi-Në dashuri ky fund muaji vjen shumë interesant.Mos i mbyllni derën njohjeve të reja.
Në punë, përpiquni të gjeni kohë për veten tuaj.

Ujori-Në dashuri mos bëni hapin e gabuar, përgjigjet që prisni do vijnë shpejt.Në punë e njëjta gjë.

Peshqit: Hëna e favorshme jep emocione të bukura në dashuri. Në punë bashkëpunimet janë të privilegjuara por bëni kujdes gjithmonë!

Të ngjashme