Kush është gati të “thyej” disa zemra sot?Paolo Fox i pari!

2 vite më parë

Dashi

Ditë rutinë kjo e martë 21 shtator për të dashuruarit. Do të mbizotërojë qetësia. Me financat tregohuni sa më të matur sepse vetëm në këtë mënyrë do ta mbani situatën nën kontroll.

Demi

Ata që janë në një lidhje duhet të jenë më realistë dhe të pranojnë gabimet që kanë bërë në çift. Në aspektin financiar gjendja do të jetë e stabilizuar.

Binjakët

Këtë të martë 21 do të ndiheni të përkëdhelur dhe emocionet do të jenë të paimagjinueshme. Në planin financiar do të përballeni me surpriza, por mos u trembni, janë të këndshme.

Gaforrja

Mos kërkoni gjëra të pamundura nga partneri/ja pasi nuk është në gjendje që t’iu plotësojë çdo dëshirë. Financat do të jenë delikate, por duhet të shmangni borxhet në banka apo huatë nga të tjerët.

Luani

Për shkak të ndikimit të madh të Venusit, ata që janë në një lidhje, këtë të martë hëne të plotë, do të përjetojnë emocione të forta. Në planin financiar do të ketë zhvillime goxha pozitive dhe situata do të jetë më e kënaqshme.

Virgjëresha

Ditë e favorshme për ata që janë në një lidhje. Do të jeni bashkëpunues me partnerin dhe marrëdhënia në çift do të ketë përmirësime. Financat do të dini si t’i mbani nën kontroll.

Peshorja

Partneri/ja juaj do të bëjë çdo gjë për ju dhe do t’ju ketë në plan të parë. Edhe në planin financiar, fati do të jetë në anën tuaj. Do të dini si të menaxhoni të ardhurat.

Akrepi

Do të jeni më të çlirët nesër me atë që keni në krah. Në marrëdhënien në çift do të mbizotërojë harmonia. Në planin financiar veproni me kujdes nëse nuk doni të keni probleme.

Shigjetari

Ata që janë në një lidhje do të tregojnë shumë përkujdesje ndaj partnerit/es. Sa i perket financave, buxheti do të jetë i kënaqshëm.

Bricjapi

Ata që janë në një lidhje mund të kenë debate gjatë ditës . Mundohuni që të qetësoni situatën. Në planin financiar gjendja do të jetë e mirë dhe nuk do keni asnjë vështirësi.

Ujori

Atmosfera në jetën tuaj në çift do të jetë shumë konfliktuale gjatë kësaj dite. Në planin financiar do jeni me fat megjithatë do të duhet që t’i menaxhoni sa më mirë të ardhurat.

Peshqit

Ata që janë në një lidhje do të kalojnë një ditë të mrekullueshme. Do të përgatisni në çdo moment surpriza për partnerin/en. Edhe financat do të jenë pozitive.Mund te bëni investimet qe keni menduar.

Të ngjashme