Kryefjala Logo

Kush është gati për horoskopin në ditën e parë të muajit?Paolo Fox!

2 vite më parë

Dashi-Dita e parë e muajit do nisë plot pasion për ju.
Nuk besoni në dashuri me shikim të parë por keni nevojë për një partner.
Në punë situata është shumë e mbingarkuar. Keni nevojë për ndryshim.

Demi-Periudhë shumë e rëndësishme për ndjenjat sepse në horizont duket bashkëjetesa ose martesa.
Tek puna favorizoni takimet dhe kontaktet me njerëz të rëndësishëm.

Binjakët- Beqarët duhet të përfitojnë dhe të bëjnë takime se janë të favorizuar.
Në punë mos i injoroni ofertat edhe nëse jeni aktualisht të punësuar

Gaforrja-Ju dëshironi të argëtoheni dhe të jeni të lumtur mbi gjithçka.
Në punë mund të hasni disa vështirësi të vogla ligjore.

Luani: Dashuria kërkon kujdes dhe të vlerësohet me qetësi prej keqkuptimeve. Në punë është më mirë të mos shqetësoheni dhe mos mendoni shumë.

Virgjeresha-Mjaft bëtë si të pafat, tani po ju vjen mundësi për të nisur një histori dashurie.
Në punë bëni mirë llogaritë sidomos nëse keni probleme financiare.

Peshorja-Dashuria për ju kërkon liri. Ju dëshironi të jeni të pavarur.
Në punë duhet t’i bëni ballë problemeve sepse ka ardhur koha.

Akrepi-Dashuria periudhën më të keqe e ka lënë në të shkuarën dhe ata që kanë kaluar një krizë tani janë më të fortë.
Në punë mos hiqni dorë nga diçka që ju pëlqen.

Shigjetari-Dashuria ka probleme dhe nëse zemeroheni nuk keni faj. Në punë nuk keni shumë krijimtari por mos u dorëzoni.

Bricjapi-Dashuria duket e mirë për njihjet e reja,nëse investoni do fitoni.
Në punë keni fatin është në anën tuaj.

Ujori-Dashuria po shërohet por nuk duhet të dorëzoheni. Në punë prisni disa lajme të mira dhe surpriza.

Peshqit-Dashuria favorizon çiftet e forta. Në punë për ata që duan të bëjnë një intervistë bëheni tani sepse do dilni të fituar.

Të ngjashme