Kryefjala Logo

Kush është gati për horoskopin e muajit të ri?

1 Tetor, 2022 | 11:00 am

Dashi-Në dashuri mund të ketë disa pengesa të vogla sot, por mos u stepni pasi vetëm duke u përballur me problemet do të zgjidhen.
Në punë i keni planetët në favor ndaj vazhdoni kështu.

Demi-Pas dy ditësh mjaft të ngarkuara vjen pak qetësi në çift.
Në punë, prisni disa ndryshime të papritura.

Binjakët-Ju keni hënën e kundërt ndaj edhe dashuria do të vuajë disa momente nervozizmi.
Në punë lajmet do të vijnë nga mesi i muajit, tani për tani duhet të bëjmë durim.

Gaforrja-Sot është e nevojshme të masni forcën e një dashurie.
Në punë ka shumë lodhje të mbledhur por duhet të shtrëngoni dhëmbët.

Luani-Më në fund dashuria kthehet protagonist në jetën tënde.
Në punë prisni kënaqësi të madhe në një kohë shumë të shkurtër për gjithë mundin që po bëni në profesionin tuaj.

Virgjëresha-Yjet ju përkrahin mirë për dashurinë dhe gjithashtu ka lajme të mira edhe për beqarët.
Në punë është koha për të bërë një zgjedhje.

Peshorja-Hëna është me ju kështu që dashuria jep emocione të mëdha.
Në punë do të keni në dorë disa projekte shumë interesante.

Akrepi-Me Venusin në anën tuaj emocionet do të ngrihen në qiell dhe duhet t’i shijoni të gjitha.
Në punë ka ardhur momenti të filloni sërish me projekte që do t’ju japin kënaqësi të madhe.

Shigjetari-Nuk ishte më i miri nga pikëpamja sentimentale por ka filluar të bëhet më i mirë(ju e dini për kë po flasim)
Në punë po filloni të vendosni themelet për të ardhmen tuaj.

Bricjapi-Mos e humb besimin në dashuri edhe nëse nuk je në një fazë qetësie.
Në punë angazhimet janë të shumta por kujdes paratë.

Ujori-Planetët janë të gjithë në anën tuaj, kështu që emocionet janë të lira.
Zgjidhjet vijnë në punë.

Peshqit-Qetësia kthehet në çift dhe shijoni të gjitha gjërat që sjell me vete.
Në punë ka pak lodhje dhe nervozizëm.

Të ngjashme