Kryefjala Logo

Kuriozë për parashikimin e astrologut Paolo Fox në mbyllje të muajit?

30 Qershor, 2022 | 12:48 pm

Dashi-Dita fillon me Merkurin dhe Venusin në favor, kështu që një lajm i mirë për ndjenjat. Në punë duhet të kuptoni se në cilin drejtim të shkoni dhe të bëni kujdes që të mos bëni gabime.

Demi-Dashuria po shkon mirë dhe të dhuron kohë të mira. Në punë, përpiquni të mendoni me kujdes për gjithçka përpara se të ndërmerrni veprime.

Binjakët-Mërkuri dhe Venusi po ju mbrojnë, kështu që më në fund mund t’i ktheheni besimit në dashuri. Në punë, vëmendja duhet të mbahet e lartë.

Gaforrja-Një lajm i shkëlqyer për ndjenjat. Hëna ju mbron dhe lajmet e mira vijnë me fillimin e muajit të ri. Është një kohë e mirë në punë,por duhet të përpiqeni t’i menaxhoni më mirë paratë.

Luani-Në dashuri duhet të jeni më pak krenarë dhe ta lini veten të lirë ndaj emocioneve. Në punë mund t’ju provokojnë, por mos bini pre.

Virgjëresha-Në dashuri do ketë disa probleme për t’i menaxhuar. Mos jini shumë kritikë dhe përpiquni të menaxhoni konfuzionin në punë.

Peshorja-Në dashuri jeni mjaft në dyshim, por duhet të bëni paqe me të shkuarën. Në punë ka shumë gjëra për të bërë, por përpiquni të krijoni momentin tuaj të qetësisë.

Akrepi-Me hënën e favorshme disponimi do jetë qiellor dhe dashuria do të përfitojë. Në punë kushtojini vëmendje vetëm disa tensioneve të vogla me kolegët.

Shigjetari-Në dashuri është paksa e komplikuar dhe mund të keni nerva të tepruara. Në punë do ketë propozime të bukura për rritje profesionale.

Bricjapi-Në dashuri ka pak dyshime, por duhet të jeni më të arsyeshëm dhe të lëvizni në përputhje me rrethanat.
Në punë hëna e kundërt nuk e ndihmon vëmendjen ndaj projekteve.

Ujori-Lajme të mira vijnë për dashurinë me Venusin, Mërkurin dhe Saturnin në favor. Mund të vendosen themelet për të ardhmen.
Në punë vijnë propozime interesante.

Peshqit-Takimet e reja mund të jenë interesante, por duhen vlerësuar mirë. Shpërblesa juaj arrin në punë. Tregojuni të gjithëve se kush jeni, sidomos atyre që kanë folur keq për ju.

Të ngjashme