Kryefjala Logo

Kujt i kishte munguar astrologu Paolo Fox?

7 muaj më parë

Dashi-Në këtë ditë ndikimi i mirë i hënës do ju bëjë më të disponueshëm për të tjerët dhe të gatshëm për të shijuar disa emocione së bashku me partnerin. Përfitoni nga kjo valë pozitiviteti për të rizbuluar pak pasion dhe gjithçka është në rregull në punë, ndaj mos u shqetësoni.

Demi-Sot jeni veçanërisht të zhytur në mendime, e gjitha kjo falë Mërkurit. Në dashuri, çiftet e qëndrueshme do rizbulojnë pasionin e humbur dhe beqarët do mund të bëjnë zgjedhje të rëndësishme. Punë? Është një moment pozitiviteti.

Binjakët-Një romancë e vogël kthehet në jetën tuaj falë Venusit, kështu një lajm i shkëlqyer për të dashuruarit. Nga ana tjetër ata që janë ende beqarë do kenë mundësi të bëjnë njohje interesante. Në punë kushtojini vëmendje vetëm pak agjitacionit të akumuluar.

Gaforrja-Sot ju sheh më romantikë se kurrë dhe gjithashtu të etur për të sqaruar me partnerin tuaj gjithçka që nuk funksionon. Në punë, vazhdoni me angazhimin tuaj të zakonshëm, por gjithashtu mos harroni të pushoni pak herë pas here.

Luani-Sot ju sheh plot dëshirë për të dashuruar pas ditëve të vështira në të cilat ka pasur pak distancë me partnerin. Hëna është gati të hyjë në shenjën tuaj dhe të sjellë jo pak energji pozitive. Pika e kthesës po vjen në punë.

Virgjëresha-I bukur ky fillim jave që do t’ju shohë shumë më të qetë si në punë ashtu edhe në dashuri. Gjërat që nuk funksionojnë duhet të trajtohen sa më shpejt të jetë e mundur dhe me qetësi pa u dërrmuar.

Peshorja-Kjo javë nis me një emocionalitet të fortë të shtyrë nga hëna, të cilin megjithatë do t’ju duhet të mësoni ta menaxhoni. Në dashuri dëshironi risi dhe në punë dëshironi të hiqni pak nga priza.

Akrepi-Sot jeni veçanërisht mosbesues në dashuri, për të gjithë fajin e Merkurit të kundërt. Megjithatë mos u mbyllni shumë dhe në punë përpiquni të shfrytëzoni aftësitë tuaja organizative.

Shigjetari-Kushtojini vëmendje kësaj dite që ju sheh paksa në vështirësi, veçanërisht në dashuri. Gjithçka është në rregull në punë, por përpiquni të punoni pak më shumë.

Bricjapi-Kushtojini vëmendje kësaj hënë të kundërt, e cila ju bën pak nervoz dhe gjithashtu pak të paqëndrueshëm. Mundohuni të gjeni një ekuilibër si në dashuri ashtu edhe në punë.

Ujori-Këtë javë do të shihni anën tuaj ëndërrimtare shumë të theksuar kështu që kënaquni me pak më shumë romancë me partnerin. Gjithçka po shkon mirë në punë por ju keni gjithmonë një dëshirë të madhe për ndryshim.

Peshqit-Kjo ditë ju sheh pak të tensionuar dhe të hutuar në dashuri, por përpiquni të mos mbyteni nga negativiteti. Në punë ka ardhur koha për të pushuar pak.

Të ngjashme