Kryefjala Logo

Kujdes!Yjet e astrologut Paolo Fox po ju vëzhgojnë

28 Mars, 2023 | 10:39 am

Dashi-Ky fund marsi sjell shumë energji të përtërirë për të derdhur të gjithë në dashuri.
Për sa i përket punës, ka disa dyshime por shumë shpejt do të arrini të gjeni përgjigjet që kërkoni.

Demi-Sot jeni plot dëshirë për ta bërë këtë, përpiquni të organizoni diçka të këndshme me partnerin tuaj.
Në punë, është mirë të mbani një profil të ulët dhe të shtyni vendime të rëndësishme.

Binjakët-Në dashuri mund të ketë diskutime por për një qëllim të mirë.
Në punë ka pakënaqësi dhe kjo do ju shtyjë të riprogramoni të ardhmen tuaj nga e para.

Gaforrja-Nxirre gjithë durimin që ke në dashuri sepse do të të duhet.
Në punë kujdes nga çdo keqkuptim me kolegët.

Luani-Në dashuri përpiquni të mësoni nga gabimet e bëra në të kaluarën dhe jetoni marrëdhënie të reja me më shumë pjekuri dhe respekt për diversitetin e partnerit.
Në punë do të duhet pak durim për të parë rezultatet e përpjekjeve tuaja.

Virgjëresha-Në planin sentimental do të duhet të tregoni pak durim për të përballuar disa gabime të vogla.
Në punë është më mirë të mos kapeni nga ankthi i tepërt.

Peshorja-Sot është një ditë veçanërisht e qetë, kështu që lëre veten të dashurohesh dhe në punë ka një dëshirë të fortë për të bërë.
Përfitoni nga ky moment i madh pozitiviteti.

Akrepi-Yjet e sotëm flasin për dashurinë, ndaj favorizoni çiftet që e duan njëri-tjetrin dhe duan të bëjnë një hap përpara. Në punë, Jupiteri jep një shtytje të mirë për të kompensuar kohën e humbur.

Shigjetari-Kjo ditë nis me shumë fat në dashuri, veçanërisht për beqarët që kërkojnë një shpirt binjak.
Në punë vijnë disa lajme.

Bricjapi-Ka ardhur koha për të marrë vendime në dashuri por aq më tepër në punë ku nuk jeni shumë të kënaqur.
Keni shumë nevojë të jeni të rrethuar nga njerëz që ju duan dhe ju bëjnë të ndiheni të sigurt.

Ujori-Në dashuri përpiquni të mos merrni shumë rreziqe dhe thjesht ndiqni emocionet tuaja.
Nga ana tjetër në punë ka ardhur koha për konfirmimet që keni pritur prej kohësh.

Peshqit-Me këtë hënë të bukur do të favorizohen emocionet ndaj lëreni veten. Në punë më në fund filloni të mësoheni me ritme dhe ekuilibra të rinj, vazhdoni kështu.

Të ngjashme