Kryefjala Logo

Kryefjala sondazh: Vitin e Ri do e kaloni në shtëpi apo në lokal?

2 muaj më parë

Të gjithë kanë qejf të kalojnë Vitin e Ri mes njerzish e duke festuar, ama festa bëhet nga njerëzit jo nga vendi. Këtë kanë lënë të kuptohet votuesit e Kryefjala.com.

Në një sondazh të hapur nga Kryefjala.com: Dark ën e Vitit të Ri do e kaloni në shtëpi apo në lokal. 89% kanë zgjedhur ta kalojnë në shtëpi dhe 11% në lokal.

Kjo lidhet ngushtë edhe me ekonominë, por edhe me faktin se shumica preferojnë të jenë në rehatinë e tyre, pa u përzjerë me të tjerë njerëz.

B5680BE2 1EDA 4C9A BDD7 F60162A851CF

Të ngjashme