Kryefjala Logo

Koha është e paqëndrueshme,por jo astrologu Paolo Fox

6 muaj më parë

Dashi-Kjo ditë ju sheh plot vitalitet dhe dëshirë për të bërë gjëra të reja. Keni në mendje projekte të reja dhe mezi prisni t’i realizoni. Në dashuri, ka ardhur koha për të rindërtuar, veçanërisht nëse ka pasur një ndarje.

Demi-Bëni kujdes sepse sot jeni pak të lodhur por kjo nuk ju bën më pak me fat dhe të suksesshëm. Ka pasur disa përçarje në nivel familjar, por do të rikuperohet sa më shpejt të jetë e mundur. Këtë fundjavë kushtojini kënaqësisë.

Binjakët-Ka pak tension në ajër dhe gjërat nuk po ecin ashtu siç dëshironi, por duhet të jeni të duruar. Në dashuri duhet të shmangni zemërimin nëse situata ju del jashtë kontrollit dhe t’i kushtoni vëmendje mendimeve negative.

Gaforrja-Vjen një tranzit i bukur i Jupiterit, i cili të jep një dorë si në jetën praktike ashtu edhe në dashuri. Takime të reja të mundshme për beqarët dhe në punë përpiquni të rrethoheni me njerëz pozitivë.

Luani-Ky qiell është shumë i veçantë por jep shumë në dashuri, sidomos për beqarët. Edhe burokracia është e favorizuar nga yjet dhe më në fund do të bëhet e mundur të hidhen hapat e shpresuar për avancim në karrierë. Afërdita do të qëndrojë e favorshme deri në tetor, përfitoni nga ky moment fati.

Virgjëresha-Pak fat vjen veçanërisht për ata që punojnë vetë edhe nëse Saturni është ende disonant dhe mund të çojë në disa mosmarrëveshje në punë. Në dashuri buzëqeshja kthehet.

Peshorja-Këshilla është të mos jeni shumë të shqetësuar sot. Mundohuni të sqaroni jetën tuaj dhe kushtojini vëmendje disa mosmarrëveshjeve të vogla. Duhet qetësi e plotë për të përballuar gjithçka.

Akrepi-Me hënën e favorshme, emocionet e bukura vijnë këtë të shtunë. Rrethojeni veten me njerëz pozitivë dhe besoni më shumë dashurisë. Në punë është një periudhë përcaktimesh të reja.

Shigjetari-Kthehet dëshira për të dashur dhe gjithashtu për një avancim të mirë në karrierë. Planetët ju favorizojnë në çdo aspekt të jetës, ndaj shijoni këtë kohë të bukur dhe bëni kujdes të mos e teproni.

Bricjapi-Kjo që po përjetoni është një periudhë ndryshimesh të mëdha, të cilat megjithatë janë pozitive në përgjithësi. Në dashuri e keni braktisur mosbesimin për t’i lënë vend ëmbëlsisë dhe ka ardhur koha.

Ujori-Ju keni disa planetë në kundërshtim, por kjo nuk do të thotë se gjërat janë domosdoshmërisht të këqija. Ju gjithmonë duhet të luftoni për atë që dëshironi, edhe nëse ndonjëherë është më e vështirë. Epo në sferën e marrëdhënieve me të tjerët.

Peshqit-Sot keni hënën e kundërt ndaj kini kujdes nga tensionet. Saturni në shenjën tuaj ju lejon të vendosni veten në punë dhe të mbyllni marrëveshje të reja. Mundohuni të mos rrini duarkryq dhe t’u jepni më shumë hapësirë ​​emocioneve.

Të ngjashme