Kryefjala Logo

Kjo shenjë e horoskopit do të bjerë kokë e këmbë në dashuri

18 Tetor, 2022 | 12:48 pm

Është e vështirë t’i shpëtosh shigjetës së dashurisë kur Hëna në Luan është në qytet.
Prisni të bëni atë gjë që nuk e kishit menduar kurrë se do ta bënit më:
“Të bini në dashuri!”

Po ashtu siç e dëgjuat.
Do të na befasojë dhe do të ndihet mahnitëse sepse dashuria gjithmonë ndihet super e mahnitshme në fillim, kështu që pse të mos kënaqeni me të gjatë gjithë rrugës?
Shenja fatlume?
•Virgjëresha
Nuk je përmbajtur kurrë kur bëhet fjalë për dashurinë, ti zhytesh menjëherë, pavarësisht sa të ngrohtë janë ujërat. Gjatë Hënës në Luan, do të dashuroheni me dikë dhe sërish nuk do e dini se çfarë ju goditi.
Ju do të shikoni punën tuaj sikur të ishte vetëm një ditë tjetër në jetë dhe më pas, dikush vjen në shikimin tuaj dhe gjithçka ka përfunduar për ju që këtu e tutje.

Nga njëra anë, ndihet fantastike pasi ju nuk e keni ndjerë këtë lloj emocioni për kaq shumë kohë dhe nga ana tjetër, është krejtësisht e papërshtatshme që kjo të ndodhë pasi ka një shans shumë të mirë që ju jeni tashmë në një marrëdhënie dashurie dhe nuk jeni të interesuar të mbani dy kunguj nën sqetull.

Por, ju jeni Virgjëresha dhe Virgjëresha tenton ta lëkundë varkën dhe ta fundos nëse është e nevojshme.
Ju jeni shumë impulsiv, ndaj më mirë kini kujdes këtë herë.
Peshoni opsionet tuaja me këtë dashuri, pasi mund të jetë argëtuese, por gjithashtu mund të vijë me shkatërrim.

Të ngjashme