Kjo është fundjava juaj me astrologun Paolo Fox

2 muaj më parë

Dashi-Një fundjavë plot emocione vjen me këtë gusht gati për të sjellë shumë gjëra të reja në jetën tuaj, veçanërisht atë private. Nga pikëpamja e punës, vazhdoni të punoni fort sepse rezultatet do të vijnë shumë shpejt.

Demi-Bëni gjithçka që është e mundur që të mos kënaqeni me negativitetin këto ditë. Pas një periudhe të vështirë, gjëja më e mirë për të bërë është të gjeni pak energji por edhe pozitivitet. Në dashuri është më mirë të ndiqni instinktet tuaja.

Binjakët-Ka ardhur koha të përballeni me gjithçka që nuk funksionon në dashuri. Në punë ka gjithnjë e më shumë përgjegjësi por përballuni pa u kapur nga ankthi.

Gaforrja-Një lajm i mirë vjen në dashuri si për çiftet ashtu edhe për ata që kërkojnë një shpirt binjak. Në punë ka shumë gjëra për të bërë por me angazhimin e duhur do arrini të përfundoni gjithçka. mos u tremb.

Luani-Në dashuri vjen koha për ndryshime por jo domosdoshmërisht ato do të jenë negative. Në këtë periudhë jeni protagonistë të mëdhenj, por në fund të fundit ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes. Kohë e mirë për punë.

Virgjëresha-Duhet t’i kushtojmë pak më shumë vëmendje këto ditë, veçanërisht në sferën sentimentale. Në punë, nga ana tjetër, gjithçka po shkon mirë dhe madje po vijnë lajme të mira. Filloni të bëni plane për të ardhmen.

Peshorja-Kjo periudhë është e bukur për punë që sjell lajme dhe mundësi. Ka ardhur koha për të bërë një hop në cilësi dhe pas vështirësive të muajve të fundit është koha për t’u rikuperuar.

Akrepi-Ka ardhur koha të kapërceni vështirësitë dhe të filloni të vendosni themelet për një të ardhme më të mirë në dashuri, por edhe në punë ku vlera juaj më në fund do të njihet.

Shigjetari-Në dashuri është momenti i emocioneve të forta. Gjatë kësaj kohe ndiheni plot energji dhe vetëbesim dhe keni një dëshirë të madhe për të udhëtuar. Organizoni diçka të këndshme me partnerin tuaj dhe nëse ka të reja në punë, mos u shqetësoni.

Bricjapi-Kjo periudhë favorizon fushën profesionale dhe më në fund do ta gjenin ata që kërkonin vendin e tyre në botë. Dashuria tani është në prapavijë sepse të gjitha energjitë janë të përqendruara te puna por përpiquni të mos i neglizhoni shumë ndjenjat.

Ujori-Ka njëfarë konfuzioni dhe pakënaqësie në ajër, por tani ka ardhur koha të përballeni me gjithçka që nuk funksionon si në dashuri ashtu edhe në punë. Kujdes nga çdo grindje e vogël me një koleg.

Peshqit-Përpiquni të mbani mend vlerën tuaj sepse momenti i fitoreve të mëdha profesionale do të vijë shumë shpejt. Është koha për të shkëlqyer dhe kufiri juaj i vetëm është shpesh vetja dhe pasiguritë tuaja, kapërcejini ato.

Të ngjashme